
Портативна зарядна станція PECRON E3600LFP
69 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: E3600LFP
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Номінальна вихідна потужність становить 3600 Вт, пікова потужність — 7200 Вт.
- Тип акумулятора — LiFePO4 з ресурсом понад 3500 циклів до зниження ємності до 80%. Ємність акумулятора – 3072 Вт/год (51.2 В, 60 А/год).
- Методи заряджання: від мережі змінного струму – до 3200 Вт максимум; від постійного струму – до 2550 Вт максимум (1200 Вт х2 + 150 Вт х1).
- Підтримується розширення батареї – можна підключити до 4 додаткових акумуляторних модулів EP3800-48V.
- Система захисту включає захист від перенапруги, заниженої напруги, перегріву, перевантаження та короткого замикання змінного струму.
- Матеріал корпусу – UL-94V0 PC + ABS.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Китай
- Країна походження – Китай
- Бренд: PECRON
- Тип – портативна зарядна станція
- Джерело живлення – від мережі 230 В / 50-60 Гц
- Форма вихідного сигналу – чиста синусоїда
- Ємність батареї – 51.2 В, 60 Агод, 3072 Вт/год
- Номінальна потужність – 3600 Вт
- Максимальна (пікова) потужність – 7200 Вт
- Розетки змінного струму: 3х230 В
- Виходи DC: 12 В 30 А x1, USB-A x4, USB-C x2, автомобільний роз'єм 12 В x1, DC 5525 12 В x2, бездротова зарядка 15 Вт x2
- Час зарядки від мережі: 0 - 100% - 90 хв
- Час зарядки від сонця: 0 - 100% - 120 хв (2400 Вт)
- Вага - 36 кг
Комплектація:
- Кабель змінного струму 15 А х 1;
- Кабель з одним портом для зарядки сонячних батарей XT60 - MC4 х 1;
- Паралельний кабель на два порти для зарядки сонячних батарей XT60 - MC4 х 1;
- Кабель автомобільного зарядного пристрою х 1.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Pecron |
| Вага | 14.8 кг |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB A для заряджання | 3 |
| USB C для заряджання | 2 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Ємність акумулятора | 1030 Вт/год А·год |
| Потужність | 1000 Вт |
| Розміри | 36.9x24x28.5 см |
| Ресурс, циклів заряджання | 2000 |
| Розеток із резервом | 2 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Форма вих.сигналу | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 998 ₴







