
Акумуляторна батарея PECRON EP3800-48V
34 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: EP3800-48V
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Додатковий акумулятор EP3000-48V ідеально сумісний з електростанціями Pecron E1500LFP, E2400LFP, F3000LFP та E3600LFP.
- Маючи високу ємність 3840 Вт/год, допоміжний акумулятор EP3840-48V ефективно збільшує загальну ємність вашої портативної електростанції PECRON, що робить її ідеальною для походів, подорожей та інших видів діяльності.
- Оснащений передовою технологією акумуляторів, він пропонує не менше 3500 циклів зарядки зі збереженням ємності до 80% та підвищеною ефективністю при високих температурах.
- Цей допоміжний акумулятор є економічно ефективним рішенням для збільшення ємності портативної електростанції PECRON.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Китай
- Країна походження – Китай
- Бренд: PECRON
- Тип – акумуляторна батарея
- Тип батареї – LiFePO4
- Частота: 50–60 Гц
- Ємність батареї – 51.2 В, 70 А-год, 3840 Вт/год
- Час заряджання від мережі: 0–100% – 90 хв
- Вага – 30.3 кг
- Габаритні розміри акумулятора: 414×312×233 мм
- Габаритні розміри упаковки: 530х405х370 мм
Комплектація:
- Додатковий акумулятор PECRON 3840
- З'єднувальний кабель для підключення
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pecron |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній опір | 14 мОм |
| Габарити | 151x98x97 мм |
| Ємність акумулятора | 12 А·год А·год |
| Максимальний струм заряджання | 3.6 А |
| Максимальний струм розряджання | 180 А |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Напруга заряджання (буферний режим) | 13.5-13.8 В |
| Напруга заряджання (циклічний режим) | 14.4-15.0 В |
| Робоча температура | 0..+40 С |
| Стан товару | Новий |
| Термін придатності | 5 років |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип клем | F1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 998 ₴



