
Дриль для сухого та мокрого алмазного свердління Milwaukee DD 3-152 (4933428000)
70 705 ₴
- В наявності
- Код: 4933428000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Потужний надійний двигун забезпечує постійний високий крутний момент
- Оптимальні значення швидкості для роботи як з малими, так і з великими коронками
- Плавний пуск з безступінчатим регулюванням швидкості
- LED-індикатор захисту двигуна від перегріву
- Запобіжна муфта
- Швидкознімне з'єднання - забезпечує максимально просте безпечне кріплення мотора та мінімальну вібрацію
- L-подібна рукоятка для кращого розподілу ваги
- 3-швидкісний редуктор
Технічні характеристики:
- Напруга мережі для двигунів - 230 В, 50 Гц
- Розташування двигуна - горизонтальне
- Потужність – 1900 Вт
- Швидкість без навантаження - 0-550/0-1250/0-2700 об/хв
- Макс. діаметр свердління в кам'яній кладці – 202 мм
- Макс. діаметр свердління в бетоні – 152 мм
- Рівень звукового тиску – 95 дБ
- Реверс - відсутній
- Тип хвостовика - 1/2"G+1 1/4"UNC
- Довжина кабелю – 5 м
- Вага – 6.5 кг
Комплект поставки:
- Дриль для сухого та мокрого алмазного свердління Milwaukee DD 3-152
- З'єднувач для пиловідведення
- Гайковий ключ 32 мм
- Гайковий ключ 41 мм
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика | M18 |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 3000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | адаптер для коронок, додаткова ручка, Кейс, обмежувач глибини |
| Макс. діаметр свердла | 162 мм |
| Потужність | 1500 Вт |
| Наявність реверсу | Немає |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 230 В |
| Плавний запуск | Да |
| Коригування швидкості | Немає |
| Свердління під кутом | Так |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Немає |
| Країна торгової марки | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 705 ₴









