
Дриль-шуруповерт акумуляторний Milwaukee M18 ONEPD3-0X 158 Нм (без АКБ і ЗП) (4933501116)
17 160 ₴
- В наявності
- Код: 4933501116
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Підвищена енергоефективність під навантаженням — вражаючий крутний момент
- Надзвичайно компактний дизайн для доступу до важкодоступних місць
- Підключається через Bluetooth® до додатка ONE-KEY™
- Зберігайте до 3 користувацьких налаштувань у пам'яті інструменту для швидкого вибору на робочому місці.
- ONE-KEY™ Tool Tracking & Security пропонує безкоштовну хмарну мережу відстеження та платформу управління запасами для ваших інструментів. ONE-KEY™ також пропонує функцію дистанційного блокування.
- Регульоване управління спусковим гачком для всіх застосувань за допомогою ONE-KEY™
- Налаштуйте оптимальні параметри інструменту для кожного застосування, щоб забезпечити повторювану точність.
- Контроль швидкості, крутного моменту, пускової та кінцевої швидкості, функції захисту від віддачі та світлодіодний індикатор
- Двосторонній металевий затискач для ременя для швидкого та легкого підвішування інструментів.
- Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Виробник - Milwaukee
- Тип: дриль-шуруповерт
- Тип двигуна - безщітковий
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип акумуляторного блоку – Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку - 18 В
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Кріплення акумулятора – слайдер
- Платформа – М18
- Кількість режимів роботи – 2
- Кількість ступенів крутного моменту – 16+2
- Максимальний крутний момент – 158 Нм
- Швидкість без навантаження: 0 – 500 / 0 - 2100 об/хв
- Максимальна частота ходів: 0 - 33000 ход/хв
- Максимальний діаметр свердління в дереві - 89 мм
- Максимальний діаметр свердління в сталі - 16 мм
- Тип патрона – швидкозатискний (цільнометалевий)
- Наявність реверсу – так
- Діаметр патрона – 13 мм
- Ударний режим – немає
- LED-підсвічування – так
- Маса – 1.59 кг
- Довжина – 175 мм
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Дриль-шуруповерт акумуляторний Milwaukee M18 ONEPD3-0X 158 Нм
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Додаткова бічна рукоятка
- Гачок для підвішування на пояс
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 89 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 0 – 500 / 0 - 2100 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,крюк для носіння на поясі, гарантійний талон, Картонне паковання, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, ручка |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Максимальний крутний момент | 158 Нм H*m |
| Наявність реверсу | Так |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 160 ₴








