
Дриль-шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий Milwaukee M18 BLPD2-501BRF 82 Нм (АКБ і ЗП) (4933500775)
19 500 ₴
- В наявності
- Код: 4933500775
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Безщітковий двигун забезпечує крутний момент - до 82 Нм
- Безщіткова ударна дриль компактної довжини, для роботи у важкодоступних місцях
- Міцний металевий патрон із швидкою заміною аксесуарів
- Система захисту від перевантаження REDLINK™ в інструменті та акумуляторі
- Акумулятори REDLITHIUM-ION™ мають чудову конструкцію корпусу, електроніку та бездоганну продуктивність
- Оптимальна швидкість для швидкого свердління та кріплення
- Вбудовані світлодіодне підсвічування та індикатор рівня заряду акумулятора
- Повністю металева двостороння кліпса дозволяє легко та швидко повісити інструмент на ремінь
- Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами Milwaukee® М18™
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США
- Виробник - Milwaukee
- Тип: дриль-шуруповерт
- Тип двигуна – безщітковий
- Джерело живлення – акумулятор
- Тип акумуляторного блоку – Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку – 18 В
- Ємність акумулятора – 5 Ah
- Кріплення акумулятора – слайдер
- Платформа – М18
- Кількість режимів роботи – 2
- Максимальний крутний момент – 82 Нм
- Кількість діапазонів крутного моменту – 18
- Швидкість без навантаження: 0 – 550 / 0 - 1800 об/хв
- Максимальна частота ударів: 0 - 28800 уд/хв
- Максимальний діаметр свердління в дереві – 76 мм
- Максимальний діаметр свердління в сталі – 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в камені – 16 мм
- Тип патрона – швидкозатискний
- Рівень звукової потужності (LWA): 97.5 дБ(А)
- Рівень звукового тиску (LpA): 86.5 дБ(А)
- Похибка вимірювання: 3 дБ(А)
- Наявність реверсу – так
- Діаметр патрона: 13 мм
- Ударний режим – так
- LED-підсвічування – так
- Маса – 2.1 кг
- Довжина – 180 мм
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Дриль-шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий Milwaukee M18 BLPD2-501BRF 82 Нм
- Акумулятор Li-Ion MILWAUKEE, M18 B5 5 Аh – 1 шт.
- Зарядний пристрій MILWAUKEE, M12-18 C
- Гачок для підвішування на пояс
- Бічна рукоятка
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в сумці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 55 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 0 – 450 / 0 - 1800 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 24 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 28000 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, бокова ручка, гарантійний талон, гачок для фіксації на поясі, вартонне паковання, постачається без акумуляторів і зарядних пристроїв |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Максимальний крутний момент | 85 Нм H*m |
| Наявність реверсу | Так |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 500 ₴









