
Поміст ELKOP HPP 5760 алюмінієвий, 2072 мм
10 093 ₴
- Готово до відправки
- Код: HPP 5760
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Поміст Elkop HPP 5760 - складна алюмінієва конструкція, яка може використовуватися як в ролі помосту, так і в ролі приставної драбини або драбини. Дана модель складається з містка і двох опорних секцій на 7 сходинок кожна.
Призначення: використовується для різних робіт, що вимагають підняття на певну висоту. Користується популярністю на складах, на виробництві, в обслуговуючих організаціях. Підходить також для побутового використання вдома або на дачі.
Особливості помостів Elkop

- Виробничі обсяги перевищують 1 200 000 одиниць продукції в рік
- Експорт у більш ніж 45 країн Європи, Південної Америки, Африки, Азії та Близького Сходу
- Вся продукція сертифікована згідно з ISO 9001, SUDST Žilina, TÜV Rheinland, Intertek, TÜV SÚD та SP
- Єдиний контроль якості на кожному етапі виробництва
Переваги помосту Елкоп HPP 5760
- Протиковзкі протектори забезпечують додаткову стійкість під час використання на слизькій поверхні
- Одна з секцій оснащена парою коліс, що полегшує транспортування пристрою
- Кожна опорна секція оснащена стійким підставою шириною 98,4 см
- Спеціальні поперечини з'єднують місток з секціями, роблячи конструкцію більш міцною
- Робоча відстань між секціями в режимі помосту становить 121,2 см
- Робоча відстань між секціями в режимі драбини становить 130,8 см
- Оптимальна висота платформи помосту становить 85,2 см відносно підлоги
- Висота конструкції в складеному вигляді становить 207,2 см
- Висота в режимі приставних сходів може досягати 311,2 см
- Висота в режимі драбини досягає 191,5 см
- Витримує навантаження до 150 кг
- Висота кожної секції становить 200 см
- Максимальна робоча висота залежить від росту користувача і становить близько 285,2 см
- Сходи виготовлена з алюмінію, що забезпечує її легкість у порівнянні з металевими аналогами (18 кг)
Технічні характеристики помосту Elkop HPP 5760
| Тип: | поміст |
| Конструкція: | двостороння |
| Матеріал: | алюміній |
| Кількість секцій: | 2 |
| Кількість ступенів в секції: | 7 |
| Ширина основи: | 984 мм |
| Максимальне навантаження: | 150 кг |
| Висота драбини: | 1915 мм |
| Висота приставної драбини: | 3112 мм |
| Висота складеної конструкції: | 2072 мм |
| Висота платформи помосту: | 852 мм |
| Висота секції: | 2000 мм |
| Робоча відстань між секціями помосту: | 1212 мм |
| Робоча відстань між секціями драбини: | 1308 мм |
| Максимальна робоча висота: | 2852 мм |
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Словаччина |
5 причин купити поміст Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр

В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити алюмінієвий поміст. Укрсервіс - єдиний офіційний імпортер словацької торгової марки Elkop в Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Ви хочете дізнатися вартість алюмінієвих помостів в інтернеті, менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання і допоможуть знайти правдиві відгуки від реальних покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Країна виробник | Словаччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Кількість секцій | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна довжина в розкладеному вигляді, м | 3.1 |
| Кількість сходинок у секції | 7 |
| Максимальна довжина в складеному вигляді, м | 2 |
| Тип сходів | Поміст |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Робоча висота (С) | 2.85 м |
| Ширина настилу (секції) | 0.45 м |
| Максимальне навантаження на настил | 150 кг/кв. м |
| Висота подмості (В) | 0.85 м |
| Довжина настилу (секції) | 2 м |
| Тип пахвості | Збірно-розбірний |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
- Ціна: 10 093 ₴


