
Швонарезчик MASALTA MF16-4 - будівельне устаткування для різання бетонних, кам'яних та асфальтних перекриттів. Цифра 4 в назві (MF16-4) вказує на те, що дана модель оснащена японським двигуном Honda GX 390, що вкрай позитивно позначається на її продуктивності та надійності.
Призначення: використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт.
Особливості будівельної техніки Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Хороша якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система управління
- Єдиний стандарт якості на всіх етапах виробництва
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги швонарезчик Масалта MF16-4
- Різьбяр швів оснащений 4-х тактним бензиновим двигуном Honda GX390
- Посилена сталева рама поглинає більшу частину вібрації, забезпечуючи тим самим більш рівні шви
- Повітряна система охолодження двигуна і водяне охолодження ріжучого диска
- Спеціальний гальмівний механізм швидкої зупинки диска забезпечує більш безпечну експлуатацію
- Глибина різу легко регулюється за допомогою важеля
- Відкидний кожух забезпечує швидку заміну диска
- Пластиковий бак для води легко знімається
- Контроль дросельної заслінки
Характеристики різьбяра швів Masalta MF16-4
| Двигун: | GX390 |
| Тип двигуна: | 4-х тактний, 1 циліндровий |
| Об'єм двигуна: | 389 куб. см |
| Потужність: | 9,6 кВт / 13 л. с. |
| Витрати палива: | 313 г/кВт.год |
| Діаметр диска: | 400 мм |
| Діаметр посадочного отвору: | 25,4 мм |
| Глибина різу: | 140 мм |
| Об'єм бака для води: | 35 л |
| Обсяг паливного бака: | 6.1 л |
| Обсяг масла в картері: | 1.1 л |
| Габарити: | 1550х600х950 мм |
| Вага обладнання: | 144 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити швонарезчик в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна недорого купити різьбяр швів для асфальту. Компанія Укрсервіс - ексклюзивний офіційний імпортер будівельної техніки Masalta на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить ціна на бензиновий швонарезчик, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, який різьбяр швів по бетону краще вибрати. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про обраному швонарезчике.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 144 кг |
| Виробник | Masalta |
| Максимальна глибина пропілу | 140 мм |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бензоріз/електроріз дисковий |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 400 |
| Обсяг паливного бака, л | 6.1 |
| Модель двигуна | GX390 |
| Потужність двигуна, кВт | 9.6 |
| Об'єм двигуна, куб. см | 389 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Глибина різу, мм | 140 |
| Вага швонарезчик, кг | 144 |
| Об'єм баку для води, л | 35 |
| Охолодження диска | Водяне |
| Посадкове отвір, мм | 25.4 |
| Потужність двигуна, л. с | 13 |
- Ціна: 71 311 ₴

