
Швонарезчик MASALTA MFG10-4 - будівельне устаткування для сухого різання бетонних, кам'яних та асфальтних перекриттів. Цифра 4 в назві (MFG10-4) вказує на те, що дана модель оснащена японським двигуном Honda GX 160, що вкрай позитивно позначається на її продуктивності та надійності. Різьбяр швів MASALTA MFG10-4 має доволі легкий вага, як для обладнання такого типу - 50 кг. УВАГУ! Відрізний круг не поставляється в комплекті.
Призначення: використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт.
Особливості будівельної техніки Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Хороша якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система управління
- Єдиний стандарт якості на всіх етапах виробництва
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги швонарезчик Масалта MFG10-4
- Різьбяр швів оснащений 4-х тактним бензиновим двигуном Honda GX160
- Посилена сталева рама поглинає більшу частину вібрації, забезпечуючи тим самим більш рівні шви
- Повітряна система охолодження двигуна та ріжучого диска
- Глибина різу легко регулюється за допомогою важеля з зручними гумові рукоятки
- Відкидний кожух забезпечує швидку заміну диска
- Контроль дросельної заслінки
Характеристики різьбяра швів Masalta MFG10-4
| Двигун: | Honda GX160 |
| Тип двигуна: | 4-х тактний, 1 циліндровий |
| Об'єм двигуна: | 163 куб. см |
| Потужність: | 4 кВт / 5,5 л. с. |
| Витрати палива: | 1.4 л/год |
| Діаметр диска: | 250 мм |
| Діаметр посадочного отвору: | 25,4 мм |
| Глибина різу: | 82 мм |
| Обсяг паливного бака: | 3.1 л |
| Обсяг масла в картері: | 0.6 л |
| Габарити: | 1090х440х860 мм |
| Вага обладнання: | 50 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
Корисні відеоматеріали та огляди
5 причин купити швонарезчик в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна недорого купити різьбяр швів по бетону. Компанія Укрсервіс - ексклюзивний офіційний імпортер будівельної техніки Masalta на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, скільки коштує швонарезчик для асфальту, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати кращий швонарезчик. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про обраному швонарезчике.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Виробник | Masalta |
| Максимальна глибина пропілу | 82 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Швонарізчик |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг паливного бака, л | 3.1 |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність двигуна, кВт | 4 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Охолодження диска | Повітряне |
- Ціна: 38 771 ₴


