
Пальник газозварювальний Донмет ГВП 229 П, 6 мм
1 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: 229.000.05
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Газозварювальний пальник Донмет 229.000.05 - пристрій для підведення пального газу і його згоряння під час газового зварювання. В якості пального газу використовується пропан. Поставляється без наконечників.
Призначення: використовується для нагрівання і паяння виробів з чорних і кольорових металів.
Переваги газозварювального пальника Донмет ГВП 229 П
- Примусова подача пального газу і ефективний підсмоктування повітря
- Висока температура нагріву
- Сучасний дизайн і зручна конструкція
- Забезпечує повне згоряння газу
Характеристики газозварювального пальника Донмет ГВП 229 П
| Тип пальника: | ГВП |
| Тип робочого газу: | пропан |
| Потужність теплового потоку: | 0,85 / 0,5 кВт |
| Температура нагрівання: | 700°C |
| Прохід рукава: | 6 мм |
| Вага: | 0.35 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: |
5 причин купити газосварочні пальник в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна недорого купити зварювальний пальник Донмет ГВП 229 П з проходом рукава 6 мм. Компанія Укрсервіс - офіційний дилер торгової марки Донмет. Вся продукція якісна і оригінальна, поставляється безпосередньо від виробника. Якщо Вам потрібна недорога пальник для газозварювання, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, яку краще вибрати і скільки вона буде коштувати. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про газовій горілці Донмет 229.000.05.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.35 кг |
| Виробник | Донмет |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пальник |
| Для пальників і різаків для газозварювання | |
| Горючий газ | Пропан-Бутан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | пропан |
| Тип пальника | пальник ГВП |
- Ціна: 1 109 ₴
