
Лебідка важільна Miol 80-479 тросова, 4 т, 3 м
3 016 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80-479
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Важільна лебідка Miol 80-479 - пристрій для натягування сталевого троса з метою перетягування вантажу з одного місця на інше. Храповий механізм з приймальним барабаном приводиться в дію за допомогою спеціального важеля. Дана модель оснащена тросом товщиною 5 мм і довжиною 3 метри.
Призначення: часто використовується на складах при вантажно-розвантажувальних робіт.
Особливості лебідок Miol
- Компактні розміри
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Надійні в експлуатації
- Виробництво відповідно до міжнародних стандартів якості
Переваги лебідки Miol 80-479
- Сталевий трос товщиною 5 мм і довжиною 3 м
- Вантажопідйомність становить 4 т
- Висота підйому не перевищує 3 м
- Два храпових механізму
- Важіль має пластикову рукоятку
- Два гака з карабінами: один на тросі, а другий на корпусі
- Металевий корпус
- Лебідка важить 5 кг
Технічні характеристики важільної лебідки Miol 80-479
| Тип лебідки: | важільна |
| Кількість храпових механізмів: | 2 |
| Товщина троса: | 5 мм |
| Довжина троса: | 3 м |
| Максимальна висота підйому: | 3 м |
| Вантажопідйомність: | 4000 кг |
| Вага: | 5 кг |
5 причин купити ручну лебідку в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити недорогу ручну лебідку зі сталевим тросом 3 м і вантажопідйомністю 4000 кг.Укрсервіс - офіційний дилер торгової марки Miol. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо вас цікавить ціна важільної лебідки на 4 т, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, кака лебідка краще підійде під ваші потреби. Вони також допоможуть знайти правдиві відгуки від реальних покупців.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Основні | |
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Висота підйому | 3 м |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Стан | Новий |
| Канатоємкість | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | лебідка важільна |
| Вантажопідйомність, кг | 4000 |
| Висота підйому, м | 3 |
- Ціна: 3 016 ₴
