
Лебідка важільна тросова Miol 80-473, 2 т, 2.5 м
1 534 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80-473
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Важільна лебідка Miol 80-473 - пристрій для натягування сталевого троса з метою перетягування вантажу з одного місця на інше. Храпових механізм з прийомним барабан приводиться в дію за допомогою спеціального важеля. Дана модель оснащена тросом товщиною 5 мм і довжиною 2,5 метра.
Призначення: часто використовується на складах при вантажно-розвантажувальних робіт.
Особливості лебідок Miol
- Компактні розміри
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Надійні в експлуатації
- Виробництво у відповідності з міжнародними стандартами якості
Переваги лебідки Miol 80-473
- Сталевий трос товщиною 5 мм та довжиною 2,5 м
- Вантажопідйомність становить 2 т
- Висота підйому не перевищує 1,5 м
- Один храпових механізм
- Важіль має пластикову ручку
- Два гака з карабінами: один на тросі, а другий на корпусі
- Металевий корпус
- Лебідка важить 7 кг
Технічні характеристики важільної лебідки Miol 80-473

| Тип лебідки: | важільна |
| Кількість храповых механізмів: | 1 |
| Товщина троса: | 5 мм |
| Довжина троса: | 2,5 м |
| Максимальна висота підйому: | 1,5 м |
| Вантажопідйомність: | 2000 кг |
| Вага: | 7 кг |
5 причин купити ручну лебідку в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна недорого придбати сталеву важільну лебідку з тросом 2,5 м і вантажопідйомністю 2000 кг. Укрсервіс - офіційний дилер торгової марки Miol. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо вас цікавить ціна ручної важільної лебідки, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть знайти правдиві відгуки від реальних покупців.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Основні | |
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 1.5 м |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | лебідка важільна |
| Вантажопідйомність, кг | 2000 |
| Висота підйому, м | 1,5 |
- Ціна: 1 534 ₴
