
Верстат для різання плитки, цегли Masalta MB14P-4 бензиновий
51 642 ₴
48 166 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB14P-4
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Верстат для різання блоків Masalta MB14P-4 - пристрій для різання і розпилу цегли, плитки. Дана модель оснащена японським бензиновим двигуном Honda GX160 потужністю 5.5 л. с. Увагу! ріжучий диск в комплект поставки не входить.
Сфера застосування: часто використовується під час будівельних і ремонтних робіт, створення декору, формуванні інтер'єру та екстер'єру.
Особливості верстата для різання плитки Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Хороша якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система управління
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги верстата для розпилу плитки Masalta MB14P-4
- Потужний бензиновий 4-х тактний синхронний двигун Honda GX160 на 4000 Вт
- Верстат має стійку конструкцію підлогову
- Може використовуватися з диском діаметром до 35 см (в комплект не входить)
- Система водяного охолодження захищає плиткоріз від перегрівів
- Зручний регулятор глибини реза
- Подвійний ремінною привід забезпечує ефективну передачу енергії від двигуна до ріжучої частини верстата
- Максимальна глибина розпилу досягає 125 мм
- Максимальна довжина різу 420 мм
- Габарити верстата для плитки складають 96x45x73 см
- Верстат важить близько 75 кг
Технічні характеристики верстата для плитки Masalta MB14P-4
| Тип палива: | бензин |
| Тип двигуна: | 4-тактний, синхронний |
| Модель двигуна: | Honda GX160 |
| Система охолодження: | водяне |
| Потужність двигуна: | 4 кВт |
| Діаметр диска: | 350 мм |
| Посадковий отвір: | 30 мм |
| Конструкція: | підлогова |
| Максимальна глибина різу: | 12,5 см |
| Довжина різу: | 42 см |
| Габарити: | 960x450x730 мм |
| Вага: | 75 кг |
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити верстат для різання плитки та цегли в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити станок для колки плитки та цегли. ТД " Укрсервіс - ексклюзивний офіційний імпортер ТМ Masalta на території України. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія якості. Якщо Вас цікавить ціна на верстат для тротуарної плитки, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, який плиткоріз краще вибрати. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про кращої будівельної техніки в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 4 кВт |
| Виробник | Masalta |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина різу | 125 мм |
| Максимальна довжина різу | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 75 кг |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 350 |
| Тип обладнання | Верстат для різання блоків |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Тип ДВС | 4-тактний |
| Водяне охолодження | Є |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 |
- Ціна: 48 166 ₴
