
Електроди МОНОЛІТ Professional (E50), 350 мм, 3 мм, 2.5 кг
388 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електроди Моноліт Professional (E50), 3 мм - електрод, що плавиться з рутиловим товстим покриттям для ручного дугового зварювання конструкцій з вуглецевих марок сталей, що поставляються за ДСТУ 2651/ГОСТ 380 (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3 всіх ступенів КП”, “ПС”, “СП”) та за ГОСТ 1050 (05кп, 08кп, 08пс, 08, 10кп, 10пс, 10, 15кп, 15пс, 15, 20кп, 20пс, 20). Довжина електрода 350 мм, діаметр – 3 мм. Електроди поставляються у тубусі вагою 2.5 кг. За допомогою цих електродів можна варити у всіх просторових положеннях, крім вертикального зверху-вниз.
Застосування: часто використовуються під час зварювання як постійним, так і змінним струмом для з'єднання листової сталі та сталевих конструкцій, що піддаються статичним та динамічним навантаженням, зварювання резервуарів та трубопроводів, де потрібне забезпечення високих механічних властивостей швів.
Рекомендації щодо зварювання за нормальних умов зберігання не вимагають прожарювання перед зварюванням. У разі зволоження сушіння перед зварюванням: 105 - 115 ° С протягом 60 хв.
Особливості електродів Моноліт
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- У виробництві використовується лише якісна сировина з України, Індії, Німеччини та Швейцарії.
- Кожен електрод маркується, що забезпечує захист від підробок
- Міцна тришарова упаковка
- На рік виготовляється понад 17000 тонн зварювальних електродів
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) – 0,11%
- Кремній (Si) – 0,15-0,45%
- Марганець (Mn) – 0,4-0,65%
- Сірка (S) – 0,03%
- Фосфор (P) – 0,035%
Переваги електродів Professional (E50), 3 мм
- Довжина електрода становить 350 мм.
- Діаметр 3 мм
- Сила зварювального струму близько 60 – 120 А
- Витрата електродів на 2.5 кг наплавленого металу 1,7 кг
- Коефіцієнт наплавлення 8-9 г/А*год
- Легке початкове та повторне запалювання
- Спокійна та стабільна дуга
- Дуже низький рівень розбризкування металу
- Шлак без проблем відокремлюється від зварювального шва
- В упаковці близько 83-88 електродів
- Вага електродів – 2.5 кг
Характеристики електроду Моноліт Professional (E50), 3 мм
| Вид електродів: | плавкі |
| Зварювальний струм: | 60 - 120 А |
| Маркування електродів: | Моноліт |
| Діаметр електрода: | 3 мм |
| Довжина електрода: | 350 мм |
| Тип покриття електрода: | рутилове |
| Матеріал зварювання: | низьколегована сталь |
| Кількість електродів: | 83-88 шт |
| Вага пачки: | 2.5 кг |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Понад 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині "Укрсервіс" можна купити електроди для зварювальних робіт на виробництві. ТД Укрсервіс – офіційний дилер ТМ Моноліт на території України. На всю продукцію розповсюджується офіційна гарантія. Якщо Вас цікавить ціна на електроди для зварювання сталі, менеджери нададуть детальну консультацію та підкажуть, який діаметр електрода краще вибрати для зварювання будинку. У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правдиві відгуки про найкращі зварювальні електроди в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Моноліт |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Вага упаковки | 2.5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутиловим покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 3 |
| Тип покриття | рутиловое |
| Вага пачки, кг | 2.5 |
| Довжина електрода, мм | 350 |
| Призначення електродів | низьколегована сталь |
- Ціна: 388 ₴
