
Електроди МОНОЛІТ Арсенал РЦ (Е46) АНО-21, 350 мм, 3 мм, 2.5 кг
308 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електроди Моноліт Арсенал РЦ (E46) АНО-21 3 мм - електрод, що плавиться з рутиловим покриттям для зварювання вуглецевих і низьколегованих сталей. Довжина електрода 350 мм, діаметр – 3 мм. Електроди поставляються в упаковці вагою 2,5 кг. Можна варити у всіх просторових положеннях, у тому числі вертикальних швів у спосіб зверху-вниз.
Застосування: призначені для ручного дугового зварювання рядових та відповідальних конструкцій з вуглецевих марок сталей ДСТУ 2651/ГОСТ 380 (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3) всіх ступенів розкислення – “КП”, “ПС”, “СП” та ГОСТ 1050 (05кп, 08кп, 08пс, 08, 10кп, 10пс, 10, 15кп, 15пс, 15, 20кп, 20пс, 20). Можуть використовуватися для зварювання водопровідних труб та газопроводів малого тиску.
Рекомендації по зварюванню Зварювання способом зверху-вниз проводиться опіранням, при цьому електрод повинен знаходитися в бісекторній площині під кутом 40-70 ° до напрямку зварювання. Можливі зварювальні роботи подовженою дугою по незачищеним поверхням. За нормальних умов зберігання не вимагають прокалювання перед зварюванням. У разі зволоження прокалювання перед зварюванням: 100 - 130 ° С протягом 40 хв.
Особливості електродів Моноліт
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- У виробництві використовується лише якісна сировина з України, Індії, Німеччини та Швейцарії.
- Кожен електрод маркується, що забезпечує захист від підробок
- Міцна тришарова упаковка
- На рік виготовляється понад 17000 тонн зварювальних електродів
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) – 0,1%
- Кремній (Si) – 0,3%
- Марганець (Mn) – 0,5-0,8%
- Сірка (S) - 0,04%
- Фосфор (P) – 0,045%
Переваги електродів Арсенал РЦ (E46) АНО-21, 3 мм
- Довжина електрода становить 350 мм.
- Діаметр 3 мм
- Сила зварювального струму близько 80 – 140 А
- Витрати електродів на 1 кг наплавленого металу 1,62.5 кг
- Коефіцієнт наплавлення 8,5 - 9,5 г/А.
- Підходять для зварювання кутових, стикових, нахльосткових з'єднань.
- Можуть використовуватись для зварювання кореневого шва металу великої товщини.
- Легке початкове та повторне запалювання
- Дрібнолускате формування металу шва
- Шлакова кірка легко відокремлюється від шва
- Висока якість шва навіть за умов низьких температур
- В упаковці близько 91-96 електродів
- Вага електродів – 2.5 кг
Характеристики електроду Моноліт Арсенал РЦ (E46) АНО-21, 3 мм
| Вид електродів: | плавкі |
| Зварювальний струм: | 80 - 140 А |
| Маркування електродів: | АНО-21 |
| Діаметр електрода: | 3 мм |
| Довжина електрода: | 350 мм |
| Тип покриття електрода: | рутилове |
| Матеріал зварювання: | низьколегована сталь |
| Кількість електродів: | 91-96 шт |
| Вага пачки: | 2.5 кг |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Понад 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити зварювальні електроди моноліт. ТД Укрсервіс – офіційний дилер ТМ Моноліт на території України. На всю продукцію розповсюджується офіційна гарантія. Якщо Ви все ще сумніваєтеся, які електроди краще обрати для зварювання, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть обрати електроди моноліт 3 мм у діаметрі. У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правдиві відгуки про найкращі зварювальні електроди в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Моноліт |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Довжина електрода | 250 мм |
| Вага упаковки | 2.5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутиловим покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 3 |
| Тип покриття | рутиловое |
| Вага пачки, кг | 2.5 |
| Довжина електрода, мм | 350 |
| Призначення електродів | низьколегована сталь |
- Ціна: 308 ₴
