
Електроди МОНОЛІТ РЦ (Е46) АНО-36, 300 мм, 2 мм, 1 кг
214 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електроди Моноліт РЦ (E46) АНО-36 2 мм - електрод, що плавиться з рутил-целюлозним покриттям для зварювання вуглецевих і низьколегованих сталей. Довжина електрода 300 мм, діаметр – 2 мм. Електроди поставляються в упаковці вагою 1 кг. Можна варити у всіх просторових положеннях.
Застосування: використовується як на виробництві, так і в побуті, для ручного дугового зварювання на постійному або змінному струмі рядових та відповідальних конструкцій із низьковуглецевих марок сталей.
Рекомендації по зварюванню зварювання вертикальних швів способом «зверху-вниз» проводиться короткою дугою або опорою. Не слід допускати затікання шлаку попереду дуги. Для цього кут підйому електрода до вертикалі повинен становити 40 - 70 °. У нижньому положенні електрод рекомендується нахиляти у напрямку зварювання на 20 – 40 º від вертикалі. За нормальних умов зберігання не вимагають прокалювання перед зварюванням. У разі зволоження прокалювання: 100 - 120 ° С протягом 25-30 хв.
Особливості електродів Моноліт
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- У виробництві використовується лише якісна сировина з України, Індії, Німеччини та Швейцарії.
- Кожен електрод маркується, що забезпечує захист від підробок
- Міцна тришарова упаковка
- На рік виготовляється понад 17000 тонн зварювальних електродів
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) – 0,11%
- Кремній (Si) – 0,15-0,4%
- Марганець (Mn) – 0,4-0,65%
- Сірка (S) – 0,03%
- Фосфор (P) – 0,035%
Переваги електродів Моноліт РЦ (E46) АНО-36, 2 мм
- Довжина електрода складає 300 мм.
- Діаметр 2 мм
- Сила зварювального струму близько 40 – 80 А
- Витрата електродів на 1 кг наплавленого металу 1,71 кг
- Коефіцієнт наплавлення 8,5 - 9,5 г/А.
- Підходять для зварювання кутових, стикових, нахлесткових з'єднань з металу завтовшки від 3 до 20 мм.
- Малочутливі до якості підготовки кромок, наявності іржі та інших поверхневих забруднень.
- Виділення шкідливих речовин зменшено на 28%
- Легке початкове та повторне запалювання
- М'яке та стабільне горіння дуги
- Забезпечують малі втрати металу від розбризкування
- Шлакова кірка легко відокремлюється від шва
- Можливі зварювальні роботи на гранично низьких струмах
- Підходять для початківців зварювальників
- Електрод можна згинати без пошкодження обмазки, що дозволяє варити навіть у важкодоступних місцях
- В упаковці близько 98-106 електродів
- Вага електродів – 1 кг
Характеристики електрода Моноліт РЦ (E46) АНО-36, 2 мм
| Вид електродів: | плавкі |
| Зварювальний струм: | 40 - 80 А |
| Маркування електродів: | АНО-36 |
| Діаметр електрода: | 2 мм |
| Довжина електрода: | 300 мм |
| Тип покриття електрода: | рутил-целюлозне |
| Матеріал зварювання: | низьколегована сталь |
| Кількість електродів: | 98-106 шт |
| Вага пачки: | 1 кг |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Понад 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити електроди моноліт діаметром 2 мм. ТД Укрсервіс – офіційний дилер ТМ Моноліт на території України. На всю продукцію розповсюджується офіційна гарантія. Якщо Вас цікавить ціна на електроди Моноліт, менеджери нададуть детальну консультацію та підкажуть, які зварювальні електроди вибрати. У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правдиві відгуки про найкращі зварювальні електроди в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Моноліт |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 2 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Максимальний зварювальний струм | 80 А |
| Довжина електрода | 300 мм |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 2 |
| Тип покриття | рутил-целюлозне |
| Вага пачки, кг | 1 |
| Довжина електрода, мм | 300 |
| Призначення електродів | низьколегована сталь |
- Ціна: 214 ₴
