
Бур по бетону BOSCH SDS PLUS-5 14*200/265 мм (1618596186)
411 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618596186
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BOSCH SDS PLUS-5 14*200/265 мм - бур для легкого свердління технічних отворів у поверхнях з бетону, цегли, каменю. Твердосплавна пластина із зубцями дозволяє плавно працювати без заклинювання у матеріалі. Центрувальний наконечник Activeteq забезпечує легке керування свердлом на початку роботи без вібрації та ковзання. Завдяки універсальному хвостовику SDS PLUS бур підходить для всіх перфораторів з даною системою кріплення.
Види робіт:
- Свердління отворів
Оброблювані матеріали:
- Бетон
- Суцільна цегла
- Піщана цегла
- Бетонний блок
- Камінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 14 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Робоча довжина, мм | 200 |
| Загальна довжина, мм | 265 |
| Діаметр бура, мм | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴
