
Шланг для поливу Cellfast Hobby ATS2 16-220 25м 3/4" сірий
3 217 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16-220
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий шланг Cellfast Hobby ATS2 16-220 - сірий шланг з ПВХ довжиною 25 м і діаметром 3/4 дюйма, який виготовлений спеціально для поливу зелених насаджень на городі або в саду. Поливальний шланг просто незамінний у спекотну погоду або ж під час літньої посухи, коли дощу немає упродовж тривалого часу.
призначення: полив городу, саду або квіткових клумб.
Особливості шлангів для поливу ТМ Cellfast
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- В асортименті є садові шланги різної довжини і діаметра
Переваги поливального шланга Cellfast Hobby ATS2 25 м 3/4"
- Садовий шланг складається з 6 шарів, що робить його більш міцним у порівнянні з аналогами
- Стійкий до ультрафіолетового випромінювання і наростання водоростей всередині шланга
- Хороша еластичність дозволяє шлангу згинатися без заломів
- Діаметр шланга становить 3/4 дюйма
- Шланг має сіре забарвлення з синіми смугами
- Може використовуватися для поливу водою від -10°C до +60°C
Технічні характеристики садового шланга Cellfast Hobby ATS2 25 м 3/4"
| Тип шланга: | звичайний (без армування) |
| Довжина: | 25 м |
| Діаметр: | 3/4" |
| Робочий тиск: | 25 бар |
| Кількість шарів: | 6 |
| Матеріал: | ПВХ |
| Допустимий температурний режим: | -10/+60 °C |
| Країна реєстрації бренду: | |
| Країна-виробник: |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 25 м |
| Колір | Сірий |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Ні |
| Кількість шарів | 6 |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Робочий тиск | 25 атм |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шлангу, м | 25 |
| Призначення шланга | подача води |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 217 ₴
