Садовий шланг Cellfast Economic 10-001 - шланг з ПВХ довжиною 20 м, який виготовлений спеціально для поливу зелених насаджень на городі або в саду. Поливальний шланг просто незамінний у спекотну погоду або ж під час літньої посухи, коли дощу немає упродовж тривалого часу.
призначення: полив городу, саду або квіткових клумб.
Особливості шлангів для поливу ТМ Cellfast
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- В асортименті є садові шланги різної довжини і діаметра
Переваги поливального шланга Cellfast Economic 20 м
- Садовий шланг складається з 3-х шарів, що робить його більш міцним у порівнянні з аналогами
- Має оліестерове хрестоподібне обплетення
- Стійкий до ультрафіолетового випромінювання і наростання водоростей всередині шланга
- Хороша еластичність дозволяє шлангу згинатися без заломів
- Діаметр шланга становить 1/2 дюйма
- Шланг має забарвлення "транспарентна зелень"
- Може використовуватися для поливу водою від -10°C до +50°c
Технічні характеристики садового шланга Cellfast Economic 20м
| Тип шланга: | звичайний (без армування) |
| Довжина: | 20 м |
| Діаметр: | 1/2" |
| Робочий тиск: | 20 бар |
| Кількість шарів: | 3 |
| Матеріал: | ПВХ / оплетення з поліестеру |
| Допустимий температурний режим: | -10/+ 50 °C |
| Країна реєстрації бренду: | |
| Країна-виробник: |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 20 м |
| Колір | Зелений |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Робочий тиск | 20 атм |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шлангу, м | 20 |
| Призначення шланга | подача води |
| Діаметр шланга, дюйм | 1/2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516 ₴

