
Тріскачка для головок Jonnesway R2904B 1/2", 170 мм, 36 зубів
933 ₴
- Немає в наявності
- Код: R2904B
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Тріскачка для головок Jonnesway R2904B - інструмент з храповим механізмом на 36 зубів і квадратом 1/2" під головки для закручування/викручування болтів і гайок.
Сфера застосування: часто використовується для автосервісу, СТО, в майстернях. Даний інструмент призначений для професійного застосування, але підійде також для роботи в побуті.
Переваги тріскачки для головок Jonnesway R2904B
- Міцний корпус інструменту з хромо-ванадієвої сталі
- Перемикач реверсу зручно розташований на голівці ключа
- Швидка зміна головок
- Зручна рукоятка не ковзає в руці і забезпечує хороший хват
- Отвір на рукоятці дозволяє повісити тріскачку прямо на робочому місці
Характеристики трещотки для головок Jonnesway R2904B
| Розмір квадрата: | 1/2" |
| Довжина тріскачки: | 170 мм |
| Кількість зубців: | 36 |
| Вага набору: | 0.2 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити тріскачку в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна придбати маленьку трищетку для головок 1/2 дюйма. Компанія Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Jonnesway на території України. Вся продукція якісна і поставляється по офіційних каналах. Якщо Вам потрібен ключ трещітка для головок 1/2" і Вас цікавить його ціна, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як називається трещітка для головок. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про трещетке для головок Jonnesway R2904B.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Довжина інструменту | 170 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина трещотки, мм | 170 |
| Розмір квадрата, дюйм | 1/2 |
| Кількість зубців | 36 |
- Ціна: 933 ₴
