
Бетономішалка Вектор БРС-165 - будівельне устаткування для виготовлення бетону та інших будівельних сумішей. Дана модель живиться від електромережі 220 В, що робить її незамінним помічником під час ремонту або будівництва будинку.
Сфера застосування: використовується під час будівництва різних бетонних конструкцій (фундамент, відмостка, сходи, доріжки, заливка стовпів і т. д.).
Особливості будівельного обладнання ТМ Вектор
- Хороша продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійний механізм
- Підходять для домашнього застосування
Переваги бетономішалки Вектор БРС-165
- Електродвигун на 0,75 кВт працює від напруги 220 В
- Вихід готової суміші становить близько 135 л
- Повна ємність змішує барабана складає 165 л
- Чавунний вінець
- Міцна рама робить всю конструкцію бетономішалки досить надійною
- Корпус і колеса виготовлені з ударостійкого пластику
- Суцільнолита загартована шестерня
- Двигун бетономішалки має термозахист від перегріву
- Зазор зачеплення при необхідності можна регулювати, що значно продовжує термін служби шестерні
- Алюмінієвий шків
- Бетономішалка важить 68 кг
Технічні характеристики бетонозмішувача Вектор БРС-165
| Тип бетономішалки: | венцовая |
| Потужність: | 0,75 кВт |
| Робоча напруга мережі: | 220 В |
| Ємність бака: | 165 л |
| Максимальний об'єм готової суміші: | 135 л |
| Вага: | 68 кг |
5 причин купити бетонозмішувач Вектор в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет магазині ТД " Укрсервіс можна купити недорогу бетономішалку за найкращими цінами в Україні. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Вектор. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, скільки коштує бетонозмішувач для дому, менеджери дадуть відповідь на всі питання і підкажуть, яка ціна зараз на будівельне обладнання в інтернеті. На сайті також можна дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обраному будівельному обладнанні для бетону.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Характеристики електродвигуна | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Ні |
| Основні | |
| Виробник | Вектор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака бетономішалки | 165 л |
| Об'єм готової суміші | 135 л |
| Частота обертів барабана | 30 об/хв |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 900 |
| Обсяг бака, л | 165 |
| Об'єм готової суміші, л | 135 |
| Напруга, В | 220 |
| Тип бетономішалки | венцовая |
| Вага (кг) | 60 |
- Ціна: 10 750 ₴

