-12%

Бетономішалка венцовая Vulkan БС-315лВ, 220 В
43 550 ₴
38 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: БС-315лВ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бетономішалка Vulkan БС-315лВ 220 В - професійне будівельне устаткування для виготовлення бетону та інших будівельних сумішей. Дана модель живиться від електромережі 220 В, що робить її незамінним помічником під час ремонту або будівництва будинку.
Сфера застосування: використовується під час будівництва різних бетонних об'єктів (фундамент, відмостка, сходи, доріжки і т. д.).
Особливості будівельного обладнання Vulkan
- Хороша продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійний механізм
- Ефективна система захисту
Переваги бетономішалки Vulkan БС-315лВ 220 В
- Потужний електродвигун на 1.5 кВт працює від напруги 220 В
- Вихід готової суміші становить близько 240 л
- Широкий чавунний обід дозволяє надійно регулювати вертикально бетономішалку
- Основа рами стійка до великих навантажень
- Якісна передача зубчастая
- Повна місткість бака становить 320 л
- Діаметр завантажувального барабана - 770 мм
- Діаметр завантажувального отвору - 440 мм
- Обороти барабана досягає 28 об/хв
- Протягом години бетономішалка може виготовити близько 3 куб. м готової суміші
- Габарити устаткування складають 1600х1150х1650 мм
- Бетономішалка важить 220 кг
Технічні характеристики бетонозмішувача Vulkan БС-315лВ 220 В
| Тип бетономішалки: | венцовая |
| Потужність: | 1,5 кВт |
| Робоча напруга мережі: | 220 В |
| Ємність бака: | 320 л |
| Максимальний об'єм готової суміші: | 240 л |
| Діаметр барабана: | 770 мм |
| Діаметр завантажувального отвору | 440 мм |
| Обороти барабана: | 28 об/хв |
| Продуктивність: | 3 куб. м |
| Габарити: | 1600х1150х1650 мм |
| Вага: | 220 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака бетономішалки | 320 л |
| Об'єм готової суміші | 240 л |
| Діаметр отвору барабана | 440 мм |
| Частота обертів барабана | 28 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 1400 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 220 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Обсяг бака, л | 320 |
| Об'єм готової суміші, л | 240 |
| Напруга, В | 220 |
| Тип бетономішалки | венцовая |
| Вага (кг) | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 500 ₴





