
Затискач маси Binzel MK-600 А заземлюючий, клема
483 ₴
- Готово до відправки
- Код: 513.0004
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Заземлюючий Зажим Binzel MK-600 клема маси - пристосування для підключення зворотного зварювального кабелю (маси) до зварюваного виробу або столу зварника. Може працювати з кабелем перерізу 50 - 70 мм2.
Призначення: використовуються під час зварювальних робіт.
Особливості затиску маси Binzel
- Відповідність міжнародним стандартам якості
- Ретельний контроль кожного етапу виробництва
- Великий ресурс експлуатації
Переваги Binzel MK-600
- Може працювати з струмом до 600 А
- Затискач виготовлений з оцинкованої сталі
- Контактні поверхні виготовлені з латуні
- Сталева пружина надійно фіксує затискач на зварюваного виробу, що забезпечує постійний електричний контакт
- Максимальна ширина захвату становить 60 мм
- Використовується кабель з перерізом 50 - 70 мм2
- Для кабельного наконечника використовується болт кріплення М8
- Клема важить 300 г
Характеристики Binzel MK-600
| Навантаження при ПВ 60%: | 600 А |
| Навантаження при ПВ 35%: | 650 А |
| Максимальне розкриття: | 60 мм |
| Болт кріплення кабелю: | M10 |
| Кабель: | 50 / 70 мм2 |
| Габарити: | 250 х 40 х 150 мм |
| Вага: | 300 г |
| Країна-виробник: |
5 причин купити тримач електродів в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого придбати зажим маси 150 А. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Binzel на території України. Вся продукція якісна і оригінальна. Якщо Вас цікавить клема затискач маси і ціна на неї, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, який затискач масу краще Вам підійде. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про кращому зварювальному обладнанні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Binzel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Допустиме струмове навантаження | 600 А |
| Максимальне розкриття | 60 мм |
| Мінімальний перетин кабелю, що приєднується | 50 мм |
| Максимальний перетин кабелю, що приєднується | 70 мм |
| Обгумовані ручки | Ні |
| Вага | 0.3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | затискач маси |
| Максимальний струм, А | 600 |
| Прогумовані ручки | False |
- Ціна: 483 ₴
