
Домкрат пляшковий MIOL 80-050 гідравлічний телескопічний
2 431 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80-050
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Автомобільний домкрат MIOL 80-050 - обладнання з гідравлічним механізмом для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Дана модель відноситься до бутылочному типу домкратів і може підняти до 10 тонн ваги.
Сфера застосування і призначення: часто використовується для ремонту автомобіля у домашніх умовах, для обслуговування автомобільної техніки на СТО, шиномонтаж, в автосервісі.
Переваги пляшкового домкрата MIOL 80-050
- Ручний привід плунжера забезпечує плавний хід і дозволяє підняти автомобіль не прикладая великих фізичних зусиль з боку користувача
- Компенсуючий гвинт розташований всередині штока
- Для роботи гідравлічного механізму використовується спеціальне індустріальне масло АІ, слабо які впливають стиску
- Міцний металевий корпус здатний витримувати великі навантаження
- Підйомна рукоятка для підкачки дократа легко знімається і забезпечує компактне зберігання
- Бічна ручка металева для більш зручного транспортування і експлуатації
Характеристики гідравлічного домкрата MIOL 80-050
| Конструкція домкрата: | вертикальний (пляшковий) |
| Тип домкрата: | телескопічний |
| Тип підйомного механізму: | гідравлічний |
| Вантажопідйомність: | 10 т |
| Висота підйому: | 230 - 460 мм |
| Кількість штоків: | 1 |
| Вага: | 6.8 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: | |
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити домкрат в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно купить домкрат для автомобиля на 10 т. ТД Укрсервис - официальный сертифицированный дилер торговой марки MIOL. Вся продукция качественная и оригинальная, поставляется с гарантией качества 1 год. Если Вас интересует лучший домкрат для легкового автомобиля на 10000 кг, менеджеры предоставят подробную консультацию и подскажут, какой домкрат выбрать для автомобиля. В каталоге сайта Вы также сможете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о бутылочном дократе MIOL 80-050.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічний |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Висота підйому | 460 мм |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Власна вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип домкрата | Телескопічний |
| Тип механізму | Гідравлічний |
| Вантажопідйомність, кг | 10000 |
| Макс. висота, мм | 460 |
| Хв. висота, мм | 230 |
- Ціна: 2 431 ₴
