
Сумка для інструменту Stanley FatMax
2 548 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1-93-950
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Сумка для інструментів Stanley FATMAX - сумка для зручного зберігання і транспортування ручних інструментів в автомобілі, гаражі, будинки, майстерні або на дачі. Дана модель оснащена регульованим ременем, що дозволяє зручно носити її на плечі. Основний відсік сумки застегается за допомогою надійної застібки-блискавки.
Призначення: використовується для зберігання ручних інструментів і різних аксесуарів.
Особливості сумки для інструментів ТМ Stanley
- Досить місткі
- Не займають багато місця в приміщенні
- Виготовлені з міцних матеріалів
Переваги сумки під інструменти Stanley FATMAX
- Міцна зносостійка нейлонова тканина щільністю 600 деньє
- Ремінь на плече зручно регулюється, залежно від потреб користувача
- Гумова накладка на ручку забезпечує надійний хват
- Місця з'єднання ручок з корпусом сумки посилені додатковими швами та спеціальної нашивкою з шкірозамінника
- Дно сумки виготовлено з пластику, щоб захистити її зміст від бруду і вологи
- Зручний розмір сумки - 49 x 26 x 10 см
Характеристики сумки для інструменту Stanley FATMAX

| Тип контейнера: | сумка |
| Діагональ: | 18" |
| Матеріал: | тканина |
| Габарити: | 490x260x100 мм |
5 причин купити сумку для зберігання інструментів в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна недорого купити сумку Стенлі для інструменту. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Stanley в Україні. Вся продукція поставляється з офіційними сертифікатами якості. Якщо Вам потрібна велика сумка для інструменту, менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вибрати кращу модель з необхідною кількістю кишень. Вони також допоможуть знайти правдиві відгуки від реальних покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Тканина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для ручного інструменту |
| Тип контейнера | сумка |
| Матеріал корпусу | тканина |
| Розмір, дюйм | 18 |
| Матеріал замків | пластик |
| Наявність коліс | Немає |
| Габарити (мм) | 490x230x280 |
- Ціна: 2 548 ₴



