
Відбійний молоток Bosch GSH 11 E (0611316708)
34 992 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0611316708
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Відбійний молоток Bosch GSH 11 E - електричний будівельний інструмент для руйнування бетонних, цегляних та інших конструкцій. Відбійний молоток відноситься до професійного інструменту і працює за допомогою ударної сили, яка передається піку. У молоток Bosch GSH 11 E використовується патрон стандарту SDS Max, який витримує важкі навантаження при тривалій роботі.
Призначення: часто використовується на будівельному майданчику або під час ремонтних робіт для руйнування цегляних стін, підлогового покриття, спорудження монолітних бетонних, кам'яних кладок і інших демонтажних робіт.
Переваги відбійного молотка Bosch GSH 11 E
Висока потужність інструменту
У відбійні молотки Bosch GSH 11 E встановлений потужний електродвигун 1500 Вт. Це дозволяє при роботі видавати удари з силою до 16,8 Дж, якої буде достатньо для руйнування бетонних конструкцій.Зручне управління
У електромолоток Bosch має вбудований регулятор кількості ударів з 6 режимами роботи від 900 до 1890 уд/хв. Тому у користувача є можливість налаштувати інструмент під конкретний матеріал. Під час роботи, завдяки електронній регулюванню Constant Speed, механізм сам підтримує кількість ударів, незалежно від навантаження. Також інструмент має вбудований дисплей для індикації про необхідну заміну щіток в двигуні.
Професійна серія
Bosch GSH 11 E відноситься до інструментів серії Heavy Duty, бо призначається для постійного використання в роботі. Конструкція электромолотка продумана до дрібниць, для зручності в роботі зубило можна встановлювати в 12 різних положеннях. Також, рукоятка у Bosch GSH 11 E є поворотною, що додатково спрощує роботу в обмежених просторах.Стандартна комплектація:
- Відбійний молоток Bosch GSH 11 E
- Захисний кейс
- Додаткова рукоятка
- Плоске зубило 400 x 25 мм
- Серветка
- Тюбик з мастилом
5 причин купити відбійний молоток Bosch в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити відбійний молоток Bosch. Укрсервіс - офіційний представник ТМ Bosch в Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Ви сумніваєтеся, який відбійний молоток купити довбання бетону чи каменю на дачі, менеджери дадуть відповідь на всі питання. Вони також можуть надати відгуки про відбійний молоток з необхідними технічними параметрами.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 10.1 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Bosch |
| Максимальна сила удару | 16.8 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1890 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Рівень шуму, дБ | 89 |
| Частота ударів, уд/хв | 1890 |
| Енергія удару, Дж | 16.8 |
| Вага інструменту, кг | 10.1 |
| Розмір патрона, мм | 18 |
- Ціна: 34 992 ₴




