
Тримач електродів Binzel DE-2300, 300 A
742 ₴
- Готово до відправки
- Код: 512.D070
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач електродів Binzel DE-2300 призначений для утримання зварювального електрода під час ручного зварювання (ММА). Пристрій забезпечує надійну фіксацію електрода та комфортну роботу оператора. Може працювати з електродами діаметром від 2 до 6,3 мм.
Конструктивні особливості:
- Рукоятка захищена від впливу високих температур
- Ізоляційні матеріали витримують механічні та термічні навантаження
- Електрод надійно фіксується у чотирьох положеннях
- Можливість роботи з електродами діаметром 2–6,3 мм
- Підходить для кабелів діаметром 35 / 70 мм²
- Болт кріплення кабелю М8 для надійного з’єднання
Технічні характеристики:
- Діаметр електродів: 2–6,3 мм
- Навантаження при ПВ 60%: 300 А
- Навантаження при ПВ 35%: 400 А
- Болт кріплення кабелю: М8
- Кабель: 35 / 70 мм²
- Габарити: 180 × 30 × 100 мм
- Вага: 200 г
- Країна-виробник: Німеччина
Комплектація:
- Тримач електродів Binzel DE-2300
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.2 кг |
| Виробник | Binzel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 6.3 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | тримач електродів |
| Максимальний струм, А | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742 ₴



