
Ключ розвідний Stanley MaxSteel 2-90-949, 250 мм
805 ₴
633 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2-90-949
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Розвідний ключ Stanley MaxSteel 2-90-949 - різновид ріжкового гайкового ключа, який має рухому губку (щелепа) і дозволяє регулювати розмір головки в певному діапазоні. Дана модель відноситься до розвідного ключа шведського типу. Регулювання губок відбувається за допомогою черв'ячної передачі.
Сфера застосування: як правило використовується під час різних слюсарно-монтажних робіт, коли немає ріжкового ключа необхідного розміру або ж потрібно відкрутити/закрутити кріпильні елементи нестандартних форм і габаритів.
Переваги розвідного ключа Stanley MaxSteel 2-90-949
- Міцний корпус інструменту з хромово-ванадієвої сталі
- Ручка не ковзає і зручно лежить в руці
- Отвір на рукоятці дозволяє повісити ключ прямо на робочому місці
Характеристики розвідного ключа Stanley MaxSteel 2-90-949
| Довжина ключа: | 250 мм (10") |
| Розкриття затискних губок: | до 33 мм |
| Вага: | 0.9 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: |
5 причин купити розвідний ключ в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити розвідний гайковий ключ довжиною 250 мм. Компанія Укрсервіс - авторизований дилер ТМ Stanley на території України. Вся продукція якісна і поставляється по офіційних каналах. Якщо Вас цікавить, скільки в інтернеті стоять розвідні ключі, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати недорогий розвідний ключ. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про розвідному ключі Stanley MaxSteel 2-90-949.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.6 кг |
| Виробник | Stanley |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Країна виробник | Бельгія |
| Максимальна ширина захоплення | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ключа, мм | 250 |
| Макс.розмір ключа, мм | 33 |
- Ціна: 633 ₴
