BOSCH SDS PLUS-7X 10*150/215 мм - бур для ефективного свердління технічних отворів на поверхнях з армованого бетону, цегли, каменю. Свердлильна твердосплавна головка особливої геометричної форми з 4 канавками забезпечує виняткову зносостійкість під час роботи. Завдяки універсальному хвостовику SDS PLUS буря підходить для всіх перфораторів з даною системою кріплення.
Види робіт:
- Свердління отворів
Оброблювані матеріали:
- Армований бетон
- Бетон
- Суцільна цегла
- Піщана цегла
- Камінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 10 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Робоча довжина, мм | 150 |
| Загальна довжина, мм | 215 |
| Діаметр бура, мм | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴

