
Ножиці для м'якої дроту BERGER 1330 ручні, прямі
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1330
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Ножиці по металу Berger 1330 - ручний інструмент для прямого різання м'якої дроту завтовшки не більше 3 мм
Сфера застосування: ножиці для різання металу часто використовуються на виробництві; під час виготовлення різних виробів з листового металу; на будівництві або під час ремонту; для монтажних, демонтажних робіт; на СТО.
Переваги ножиць по металу Berger 1330
- Леза ножиць виготовлені з хромованадіевой стали (Cr-V)
- Поворотний механізм після реза швидко повертає рукоятки кусачок у вихідне положення
- Текстильний блокіратор Фіксує ножиці в закритому положенні для більш безпечного транспортування і зберігання
- Обгумовані рукотки не ковзають і зручно лежать в руці
Характеристики ножиці для дроту Berger 1330
| Тип ножиць: | для дроту |
| Формат різу: | прямий |
| Товщина різу: | до 3 мм |
| Загальна довжина інструменту: | 200 мм |
| Вага: | 250 г |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити ножиці по металу в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно купить ножницы для резки проволоки Berger 1330. Компания Укрсервис - официальный импортер ТМ Berger на территории Украины. Вся продукция качественная и поставляется по официальным каналам. Если Вас интересует цена в интернете на ножницы для проволоки, менеджеры предоставят подробную консультацию и подберут кусачки для резки проволоки. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о ножницах по металлу Berger 1330.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.25 кг |
| Виробник | Berger |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кусачки |
| Діелектричне покриття | Ні |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Товщина різу, мм | 3 |
| Тип ножиць | для дроту |
| Марка стали леза | Cr-V |
| Тип різання | прямий |
| Довжина ножиць, мм | 200 |
- Ціна: 1 295 ₴




