
Бур по бетону BOSCH SDS PLUS-5 12*150/215 мм
217 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1618596268
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
BOSCH SDS PLUS-5 12*150/215 мм - бур для легкого свердління технічних отворів у поверхнях з бетону, цегли, каменю. Твердосплавна пластина із зубцями дозволяє плавно працювати без заклинювання у матеріалі. Центрувальний наконечник Activeteq забезпечує легке керування свердлом на початку роботи без вібрації та ковзання. Завдяки універсальному хвостовику SDS PLUS бур підходить для всіх перфораторів з даною системою кріплення.
Бури продаються поштучно з пачки 10 шт!
Види робіт:
- Свердління отворів
Оброблювані матеріали:
- Бетон
- Суцільна цегла
- Піщана цегла
- Бетонний блок
- Камінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 12 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Робоча довжина, мм | 150 |
| Загальна довжина, мм | 210 |
| Діаметр бура, мм | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴
