
Насос дренажний AL-KO Drain 7000 Classic для брудної води
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 112821
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Дренажний насос AL-KO Drain 7000 CLASSIC - різновид заглибних насосів з одноступеневою системою всмоктування для перекачування брудної води і фекальних мас за допомогою відцентрової сили. Дана модель здатна працювати на глибині до 5 метрів і перекачувати до 7000 літрів рідини в годину температурою не більше +35°С. УВАГУ! Не використовувати для питної і солоної води.
Призначення і сфера застосування: використовується для чищення каналізацій, вигрібних ям і викачування сильно забрудненої рідини з частками до 30 мм в діаметрі. Підходить як для викачування води з технічних колодязів, так і для осушивания затоплені підвалів, сараїв, будівельних котлованів, каналів і т. д.
Переваги дренажного насоса AL-KO Drain 7000 CLASSIC
- Потужний одноступінчатий механізм подачі рідини
- Сталевий вал електричного двигуна і корпус зі склопластику для більш тривалого терміну експлуатації
- Захист від перегріву автоматично вимкне насос, якщо температура двигуна досягне критично високих показників
- Великі вхідні отвори здатні пропускати рідини з частинками діаметром до 3 см
- Поплавковий вимикач миттєво вимикає насос, як тільки рівень води досягне критично низького рівня, щоб насос не працював насухо
Технічні характеристики дренажного насоса AL-KO Drain 7000 CLASSIC
| Харчування: | електромережа 220 В |
| Тип насоса: | відцентровий |
| Споживана потужність: | 350 Вт |
| Продуктивність: | до 7000 л/год |
| Система всмоктування: | одноступінчата |
| Висота підйому: | 6 м |
| Тиск: | 0.6 бар |
| Максимальна глибина занурення: | 5 м |
| Максимальна температура води: | +35°C |
| Максимальний розмір частинок: | 30 мм |
| Діаметр вихідного отвору / патрубка: | 1" / 1/4" |
| Довжина мережевого кабелю: | 10 м |
| Клас захисту: | IP X8 |
| Габарити: | 152 x 308 х 213 мм |
| Вага: | 4.4 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: | |
| Гарантія: | 36 міс |
5 причин купити дренажний насос в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет магазині ТД " Укрсервіс можна купити насос дренажний занурювальний для брудної води. ТД " Укрсервіс - офіційний сертифікований дилер ТМ Al-Ko на території України. Вся продукція якісна і оригінальна, поставяется з гарантією 36 місяців. Якщо Вас цікавить ціна на дренажні насоси для води, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як вибрати дренажний насос для брудної води і фекалій. В електронному каталозі Ви також маєте можливість дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обраному фекального насоса для викачування брудної води.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 7 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Вид насоса | Дренажний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 308 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.25 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 350 |
| Максимальний напір, м | 6 |
| Макс. глибина занурення, м | 5 |
| Продуктивність, л/год | 7000 |
| Діаметр патрубка, дюйм | 1 1/4 |
| Призначення | каналізація |
| Вага насоса, кг | 4,4 |
| Макс. розмір часток, мм | 30 |
- Ціна: 2 299 ₴


