
Насос дренажний AL-KO Drain 12000 Comfort для брудної води
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 112826
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Дренажний насос AL-KO Drain 12000 Comfort - різновид заглибних насосів з одноступеневою системою всмоктування для перекачування брудної води і фекальних мас за допомогою відцентрової сили. Дана модель здатна працювати на глибині до 5 метрів і перекачувати до 12000 літрів рідини в годину температурою не більше +35°С. УВАГУ! Не використовувати для питної і солоної води.
Призначення і сфера застосування: використовується для чищення каналізацій, вигрібних ям і викачування сильно забрудненої рідини з частками до 30 мм в діаметрі.
Переваги дренажного насоса AL-KO Drain 12000 Comfort
- Потужний одноступінчатий механізм подачі рідини
- Сталевий вал електричного двигуна і корпус зі склопластику для більш тривалого терміну експлуатації
- Перехідник вихідного патрубка розташований під кутом 90° і вільно обертається, що запобігає небажаному перегин шланга
- Комбінований ніпель дозволяє підключати шланги різних діаметрів
- Великі вхідні отвори здатні пропускати рідини з частинками діаметром до 3 см
- У верхній частині корпусу розташована ручка для більш комфортного використання і транспортування насоса
- Може працювати до тих пір, поки верхній рівень рідини не опуститися до 40 мм
- Поплавковий вимикач миттєво вимикає насос, як тільки рівень води досягне критично низького рівня, щоб насос не працював насухо
Технічні характеристики дренажного насоса AL-KO Drain 12000 Comfort
| Харчування: | електромережа 220 В |
| Тип насоса: | відцентровий |
| Споживана потужність: | 850 Вт |
| Продуктивність: | до 12000 л/год |
| Система всмоктування: | одноступінчата |
| Висота підйому: | 10 м |
| Тиск: | 1 бар |
| Максимальна глибина занурення: | 5 м |
| Максимальна температура води: | +35°C |
| Максимальний розмір частинок: | 30 мм |
| Діаметр вихідного отвору / патрубка: | 1 1/2" (38 мм) |
| Довжина мережевого кабелю: | 10 м |
| Клас захисту: | IP X8 |
| Габарити: | 239 x 190 x 353 мм |
| Вага: | 6.9 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 36 міс |
5 причин купити дренажний насос в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет магазині ТД " Укрсервіс можна купити дренажно фекальні насоси. ТД " Укрсервіс - офіційний сертифікований дилер ТМ Al-Ko на території України. Вся продукція якісна і оригінальна, поставяется з гарантією 36 місяців. Якщо Вас цікавить ціна на дренажний насос фекальний, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як вибрати фекально дренажний насос. В електронному каталозі Ви також маєте можливість дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обраному дренажному насос для викачування брудної води з каналізації.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Вид насоса | Дренажний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 850 |
| Максимальний напір, м | 10 |
| Макс. глибина занурення, м | 5 |
| Продуктивність, л/год | 12000 |
| Діаметр патрубка, дюйм | 1 1/2 |
| Призначення | каналізація |
| Вага насоса, кг | 6,9 |
| Макс. розмір часток, мм | 30 |
- Ціна: 3 999 ₴

