Ораганайзер для інструментів Stanley 1-92-748 - професійне пристосування для зручного зберігання цвяхів, шурупів, болтів, дюбілей, саморізів і інших витратних матеріалів. Дана модель оснащена 25 знімними відділеннями та полікарбонатною прозорою кришкою..
Призначення: використовується для зберігання ручних інструментів і різних аксесуарів.
Особливості органайзера ТМ Stanley
- Досить місткі
- Не займають багато місця в приміщенні
- Виготовлені з міцних матеріалів
Переваги органайзера під інструменти Stanley 1-92-748
- Має 25 пластикових відділень
- Спеціальна професійна серія
- Прозора кришка з полікарбонату
- Два пластикових замки-засувки
- Влита ручка
- Зручний розмір рюкзака - 42,2 x 5,2 x 33,4 см
Характеристики органайзера для інструменту Stanley 1-92-748
| Тип органайзера: | органайзер |
| Матеріал: | пластик |
| Габарити: | 422x52x334 мм |
5 причин купити ящик-органайзер в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна недорого купити органайзер для інструменту. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Stanley в Україні. Вся продукція поставляється з офіційними сертифікатами якості. Якщо Вам потрібен ящик-скринька для інструментів, але Ви сумніваєтеся, який краще вибрати, менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть знайти правдиві відгуки від реальних покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 25 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 422 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Висота | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для ручного інструменту |
| Тип контейнера | органайзер |
| Кількість відділень | 25 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Ховаючись ручка | Немає |
| Габарити (мм) | 422x52x334 |
- Ціна: 2 404 ₴


