
Віброплита Masalta MS60-4 з бачком
46 315 ₴
43 197 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS60-4
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Віброплита Masalta MS60-4 з бачком - бензинове устаткування, яке за допомогою вібрації ущільнює сипучі матеріали і різні будівельні суміші: грунт, гравій, щебінь, пісок і т. д. Завдяки технічним характеристикам, дана модель може за годину ущільнити близько 450 м2 поверхні.

Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення грунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброплити Masalta
- Надежнсть, перевірена часом
- Хороша якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система управління
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги віброплити Masalta MS60-4

- 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX 160 на 4050 Вт
- Ефективні демпфери поглинають більшу частину вібрації
- Двигун може видавати 5600 віб/хв
- Герметичний кожух надійно захищає приводний ремінь
- Об'єм двигуна складає 163 см. куб.
- Підошва з закругленими краями дозволяє працювати впритул до кутах
- Паливного бака на 2,8 л вистачає на досить тривалий час роботи
- Система зрошення запобігає налипання гарячого асфальту на підошву плити
- За годину роботи цієї віброплитою можна утрамбувати близько 450 м. кв.
- Захисна рама захищає механізм від ударів під час роботи в умовах обмеженого прострнаства
- Складна ручка забезпечує зручне транспортування і зберігання віброплити
- Підошва розміром 50х35 см
- Повітряна система охолодження двигуна
- Віброплита важить 62 кг
Технічні характеристики віброплити Masalta MS60-4
|
Тип двигуна: |
Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий |
|
Двигун: |
Honda GX-160 |
|
Потужність двигуна: |
4,05 кВт / 5,5 л. с. |
|
Частота вібрації: |
5600 віб/хв |
|
Об'єм двигуна: |
163 см3 |
|
Обсяг паливного бака: |
2,8 л |
|
Об'єм масляного картера: |
0,6 л |
|
Сила удару: |
10,5 kH |
|
Продуктивність: |
450 м2/годину |
|
Швидкість пересування: |
40 см/с |
|
Розміри підошви: |
500 х 350 мм |
|
Габарити: |
1080 х 400 х 800 мм |
|
Вага: |
62 кг |
Комплектація
- Віброплита Masalta MS60-4
- ПУ підкладка
- Бачок для води
Корисні відеоматеріали та огляди
5 причин купити виброоборудование Masalta в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити бензинову віброплиту. Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ Masalta в Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить рейтинг бензинових віброплит або ж Ви хочете знати витрата палива бензинових віброплит, менеджери нададуть Вам якісну консультацію.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 62 кг |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Основні | |
| Виробник | Masalta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Відцентрова сила | 10.5 кН |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Глибина ущільнення | 200 мм |
| Продуктивність вібромашини | 7.5 м/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм масляного бака | 600 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Ємність паливного бака | 2.8 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Honda GX-160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | віброплита |
| Потужність, л. с. | 5.5 |
| Швидкість пересування, см/сек | 40 |
| Потужність, кВт | 4 |
- Ціна: 43 197 ₴


