
Віброкаток Masalta MSR58H одновальцевый ручний
259 349 ₴
241 891 ₴
- Готово до відправки
- Код: MSR58H
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Віброкаток Masalta MSR58H - дорожньо-будівельне обладнання, яке зазвичай використовується для будівництва дамб, автомобільних доріг, залізничних вузлів, спортивних майданчиків та злітно-посадкових смуг аеродромів. Він підходить для ущільнення піску, зв'язного ґрунту,полусвязных ґрунтів, а також шарів асфальтобетонного покриття.

Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення різних сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброкотка Masalta
- Надежнсть, перевірена часом
- Хороша якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система управління
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги віброкотка Masalta MSR58H

- 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX160 на 4000 Вт
- Двигун може працювати з частотністю 3600 об/хв
- Ручка управління регулюється по висоті
- Може працювати біля стін, бордюрів та інших перешкод
- Знімний резервуар для води володіє антикорозійними властивостями
- Надійна повітряна система охолодження
- Ручний тип запуску
- Об'єм двигуна складає 163 см. куб.
- Сила ущільнення складає 28,5 кН
- Водяний бак на 15 л
- Частота вібрації 4560 віб/хв
- Діаметр вальця становить 40 см
- Робоча ширина віброкотка досягає 58 см
- Віброкаток важить 185 кг
Технічні характеристики бензинового віброкотка Masalta MSR58H
|
Тип двигуна: |
Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий |
|
Двигун: |
Honda GX 160 |
|
Потужність двигуна: |
4 кВт / 5,5 л. с. |
|
Частота вібрації: |
4560 віб/хв |
|
Об'єм двигуна: |
163 см3 |
|
Сила удару: |
28,5 kH |
|
Швидкість пересування: |
41,7 см/с |
|
Діаметр вальця: |
400 мм |
|
Робоча ширина: |
580 мм |
|
Вага: |
185 кг |
Комплектація
- Вібротрамбовка Masalta MSR58H
- Інструкція експлуатації
5 причин купити віброкаток Masalta в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна придбати ручний одновальцевый віброкаток. Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ Masalta в Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить вартість віброкотка, менеджери нададуть якісну консультацію. Також вони допоможуть вибрати віброкаток з потрібними технічними характеристиками.
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
|---|---|
| Вага | 185 кг |
| Основні | |
| Виробник | Masalta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Відцентрова сила | 28.5 кН |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Максимальна кількість обертів | 4560 об/хв |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Honda GX 160 |
| Характеристики ходової | |
| Ширина вальця | 580 мм |
| Діаметр вальца | 400 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Швидкість пересування, см/сек | 41,7 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Паливний бак, л | 3.1 |
| Вага (кг) | 185 |
- Ціна: 241 891 ₴

