
Вібротрамбовка Masalta EMR70H бензинова
73 576 ₴
68 624 ₴
- Готово до відправки
- Код: EMR70H
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Вібротрамбовка Masalta EMR70H - бензинове устаткування, яке за допомогою вібрації уплотнет різні типи грунтів, піску, щебеню та інших сипучих матеріалів в умовах дуже обмеженого простору. Завдяки невеликим габаритам, вібротрамбовку доцільно використовувати при роботі в траншеях, для установки паль, стовпів, освітлювальних щогл, і при проведенні дрібних ремонтних робіт.
Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення грунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброногі Masalta
- Надежнсть, перевірена часом
- Хороша якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система управління
- Висока продуктивність у процесі експлуатації
Переваги вібротрамбовки Masalta EMR70H
- 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX160 на 4000 Вт
- Двигун може працювати з частотністю 3600 об/хв
- Ручний тип запуску
- Об'єм двигуна складає 163 см. куб.
- Під час роботи вібротрамбовка може видавати шум 107 дБ
- Сила ущільнення складає 15 кН
- Глибина ущільнення залежить від матеріалів і може досягати 60 см
- Продуктивність вібротрамбовки становить близько 210 м. кв.
- Паливний бак на 2,8 л
- Ударна амплітуда досягає 5-8 см
- Максимальний рівень масла в картері досягає 0,4 л
- Частота вібрації складає 650-695 віб/хв
- Підошва розміром 35х28,5 см
- Вібротрамбовка має розмір 68,9 х 44 х 108 см
- Віброплита важить 70 кг
Технічні характеристики бензинової віброноги Masalta EMR70H
|
Тип двигуна: |
Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий |
|
Двигун: |
Honda GX 160 |
|
Потужність двигуна: |
4 кВт / 5,5 л. с. |
|
Частота вібрації: |
695 віб/хв |
|
Об'єм двигуна: |
160 см? |
|
Обсяг паливного бака: |
2,8 л |
|
Об'єм масляного картера: |
0,4 л |
|
Сила удару: |
15 kH |
|
Продуктивність: |
210 м?/годину |
|
Швидкість пересування: |
20 см/с |
|
Розміри підошви: |
330x285 мм |
|
Габарити: |
689 х 440 х 1080 мм |
|
Вага: |
70 кг |
Комплектація
- Вібротрамбовка Masalta EMR70H
- Інструкція експлуатації
Корисні відеоматеріали та огляди
5 причин купити виброоборудование Masalta в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити виброногу. Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ Masalta в Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вам потрібна вібротрамбовка для ущільнення грунту і Вас цікавлять характеристики вібротрамбовки, менеджери нададуть якісну консультацію.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Висота | 1080 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 689 мм |
| Основні | |
| Виробник | Masalta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина робочої поверхні | 285 мм |
| Відцентрова сила | 15 кН |
| Довжина робочої поверхні | 330 мм |
| Глибина ущільнення | 60 мм |
| Продуктивність вібромашини | 3.5 м/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм масляного бака | 400 мл |
| Максимальна кількість обертів | 695 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 160 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Ємність паливного бака | 2.8 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Honda GX 160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | вібротрамбовка |
| Потужність, кВт | 4 |
- Ціна: 68 624 ₴




