
Тримач електродів Binzel DE-2200, 200 А
636 ₴
- Готово до відправки
- Код: 512.D060
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач електродів Binzel DE-2200 – пристрій для утримування зварювального електрода під час ручного зварювання (ММА). Підходить для електродів діаметром 2 - 4 мм.
Призначення:
- Використовується під час зварювальних робіт за допомогою електродів
Особливості тримачів електродів Binzel:
- Рукоятка захищена від впливу високих температур
- Ізоляційні матеріали витримують механічні та термічні навантаження
- Електрод надійно фіксується в чотирьох положеннях
Переваги Binzel DE-2200:
- Підходить для електродів діаметром від 2 мм до 4 мм
- Для роботи підходить кабель діаметром 25 / 35 мм²
- Навантаження при тривалості включення 60% – 200 А
- Навантаження при тривалості включення 35% – 250 А
- Для кабельного наконечника використовується болт кріплення М8
Технічні характеристики:
- Діаметр електродів: 2 - 4 мм
- Навантаження при ПВ 60%: 200 А
- Навантаження при ПВ 35%: 250 А
- Болт кріплення кабелю: М8
- Кабель: 25 / 35 мм²
- Габарити: 150 х 50 х 50 мм
- Вага: 300 г
- Країна-виробник: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Виробник | Binzel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | тримач електродів |
| Максимальний струм, А | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴



