
Вологомір електронний Stanley Moisture Meter
3 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0-77-030
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Вологомір (гігрометр) Stanley Moisture Meter
- електронне пристрій для контактного вимірювання рівня вологості дерева, штукатурки, газобетону, гіпсу, бетонної стяжки, цегли та інших матеріалів. Дана модель живиться від 3-х батарейок CR-2032.
Сфера застосування: може використовуватися у деревообробній промисловості, під час виробництва твердого палива, на будівництві.
Особливості гігрометрів Stanley
- Оптимальне співвідношення ціна/якість
- Кожен етап виробництва ретельно контролюється
- Продукція відповідає міжнародним стандартам якості
- Висока точність детекторів
Переваги вологоміра Stanley Moisture Meter
- Резистивний принцип вимірювання вологості матеріалу з допомогою вбудованих електродів
- Може вимірювати вологість деревини в діапазоні 6 - 44%
- Вимірювання відбувається за допомогою двох детектуючих штифтів довжиною 8 мм
- Дві окремі шкали вимірювання вологості: для дерева і будматеріалів
- Вологомір може працювати у середовищі з температурою від 0°C до 40°C
- РК дисплей має м'яке зелене підсвічування, що полегшує роботу в умовах поганого освітлення
- Допускається максимальна відносна вологість повітря не більше 80%
- Живиться від 3-х батарейок CR-2032
- Вологомір може працювати протягом тривалого часу (залежить від якості батарейок)
- Габарити пристрою складають 85 x 146 x 252 мм
- Вага разом з батарейками становить 200 г
Технічні характеристики гігрометра Stanley Moisture Meter
| Живлення: | 3 батарейки CR-2032 |
| Вологість деревини: | 6 - 44% |
| Максимальна вологість будматеріалів: | 2% |
| Робоча температура: | 0°C - 40°C |
| Допустима вологість повітря: | 80% |
| Габарити: | 85x146x252 мм |
| Вага: | 200 г |
| Гарантія: | 6 міс. |
| Країна-виробник: | Великобританія |
5 причин купити вологомір у Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити вологомір для бетону та інших будівельних матеріалів. ТД Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Stanley на території України. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія якості. Якщо Ви сумніваєтеся, де краще купити недорогий вологомір, менеджери нададуть детальну консультацію і допоможуть вибрати точний гігрометр для вимірювання вологості цегельної кладки або бетонної стяжки. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правдиві відгуки про кращі вологоміри для вимірювання вологості деревини.
Доставка проводиться по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.2 кг |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Тип | Контактний |
| Робоче середовище | Деревина, Будматеріали |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 % |
| Максимальний діапазон вимірювання | 40 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | 3 x CR-2032 |
| Хв.вологість древесини, % | 6 |
| Діапазон робочої температури, З | 0-40 |
| Макс.вологість будматеріалів, % | 2 |
| Макс.вологість древесини, % | 44 |
| Допустима вологість повітря, % | 80 |
- Ціна: 3 305 ₴


