
Електроконвектор Термія ЭВУА-1,5/230-2 (с) універсальний
2 076 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0877002201
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електричний конвектор Термія ЭВУА-1,5/230-2 (з) - обладнання для обігріву приміщень в процесі конвекції. Дана модель має підлоговий спосіб установки, але також пристосована для монтування на стіну за допомогою кронштейнів (йдуть в комплекті).
Конвектор Термія ЭВУА-1,5/230-2 (с) оснащений ступінчастим регулятором потужності, що дозволяє налаштувати необхідну температуру нагрівання.
Призначення: часто використовуються для додаткового або основного обігріву кімнати будинку, квартири, невеликого складу, офісу, адміністративних установ і інших приміщень невеликих і середніх розмірів.
Особливості конвекторів Термія
- Проста експлуатація
- Сучасний дизайн
- Відповідають державним стандартам якості
- Оптимальна ціна
- Українське виробництво
Переваги електричного конвектора Термія ЭВУА-1,5/230-2 (с)
- Номінальна споживана потужність конвектора становить 1,5 кВт (I ступінь), 2 кВт (II ступінь)
- Дозволяє обігріти близько 24 м2 (60 м. куб) площі під час додаткового обігріву
- Обігріває близько 15 м2 (37 м. куб) під час основного обігріву
- Ступінчастий регулятор потужності забезпечує контроль температури нагріву
- Має підвищений (I) клас захисту від ураження електрострумом
- Габарити корпусу 495х444х200 мм
- Важить не більше 3,1 кг
- Виробляється в Україні
- Гарантійний термін 5 років (60 місяців)
Технічні характеристики конвектора Термія ЭВУА-1,5/230-2 (с)
| Тип встановлення: | настінний / підлоговий |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Площа додаткового обігріву: | 24 м2 |
| Площа основного обігріву: | 15 м2 |
| Напруга: | 220 В |
| Габарити: | 495х444х200 мм |
| Вага: | 3,1 кг |
| Країна-виробник: | Україна |
| Гарантія: | 60 міс |
Розшифровка маркування моделей конвекторів Термія
Основні маркери
б - бризкозахищене виконання оболонки
х - Х-подібний нагрівальний елемент
Регулювання потужності
із - зі ступенчастым регулятором потужності
му - без ступеневого регулятора потужності
ц - централізоване управління температурою без регулятора потужності
цс - централізоване управління температурою зі ступінчастим регулятором потужності
Варіанти виконання декоративної лицьовій решітки:
ш - штампована решітка
і - штампована інтегрована решітка
Висота електроконвектора:
З - середні (висота 450 мм)
Н - низькі (висота 340 мм)
Клас захисту від поразки електричним струмом:
1 - І клас захисту
2 - ІІ клас захисту
5 причин купити конвектор Термія в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно дешево купить электрический конвектор. Укрсервис - официальный дилер ТМ Термія на территории Украины. Вся продукция сертифицирована и поставляется с официальной гарантией качества. Если Вас инетересует, какие электрические конвекторы отопления лучше подойдут для дачи или дома, менеджеры интернет-магазина предоставят подробную консультацию и помогут выбрать экономичные настенные конвекторы. В каталоге сайта Вы также сможете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о конвекторе нужной мощности.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Відстрочка старту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Коліщата | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 444 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання потужності | Є |
| Макс. потужність, кВт | 1.5 |
| Захист | від перегріву; від замерзання |
| Макс. площа обігріву, кв.м | 15 |
| Підсвітка дисплея | Ні |
| Підтримка температури | Так |
| Відтермінування старту | Ні |
| Сушарка для рушників | Ні |
| Коліщатка | Ні |
| Автоматичне змотування шнура | Ні |
- Ціна: 2 076 ₴
