
Редуктор зварювальний Донмет БПО-5ДМ, 9 мм, 1 манометр
1 011 ₴
- Готово до відправки
- Код: 008.000.02
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Зварювальний редуктор Донмет БПО-5ДМ - пристрій який дозволяє контролювати тиск газу або газової суміші під час газозварювальних робіт. Дана модель має один манометр, який показує з яким тиском газ подається з балона.
Застосування: використовується для подачі пропан-бутану під час зварювання.
Особливості газових редукторів Донмет
- Ретельний контроль виробництва
- Виробляються в Україні
- Відповідають міжнародним та державним стандартам якості
Переваги зварювального редуктора Донмет БПО-5ДМ
- Максимальна пропускна здатність газу досягає 5 м3/год
- Використовується для зварювання пропаном
- Максимальний тиск газу на вході становить 2,5 МПа / 25 кгс/см2
- Максимальний робочий тиск газу може досягати 0,3 МПа / 3 кгс/см2
- Умовний прохід гумово-тканинного рукава складає 9 мм
- Оснащений 1 манометром, що дозволяє точно контролювати подачу газу під час зварювання
- Латунні корпус і штуцера забезпечують більш високу міцність пристрою в процесі використання
- Редуктор весит около 0,5 кг
Характеристики газового редуктора Донмет БПО-5ДМ
| Тип оборудования | редуктор газовый |
| Газ | пропан |
| Пропускная способность | 5 м³/ч |
| Макс.давление на входе | 2,5 МПа |
| Макс.рабочее давление | 0,3 МПа |
| Проход рукава | 9 мм |
| Количество манометров | 1 шт |
| Вес газового редуктора | 500 г |
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити редуктор для зварювання в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити редуктори для напівавтоматичного зварювання пропан-бутаном. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер компанії Донмет на території України. Вся продукція оригінальна. Якщо Вас цікавить принцип дії зварювального редуктора, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, який редуктор краще вибрати для зварювання пропаном. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про обраному зварювальному редукторі.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Виробник | Донмет |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний тиск на вході | 2.5 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 0.3 МПа |
| Приєднувальний діаметр | 9 мм |
| Пропускна здатність | 5 куб.м/год |
| Робоче середовище | Пропан |
| Користувацькi характеристики | |
| Пропускна здатність, м3/год | 5 |
| Тип газу | пропан |
| Кількість манометрів | 1 |
| Прохід рукава, мм | 9 |
- Ціна: 1 011 ₴
