
Болгарка Metabo W 9-125 Quick - електричний інструмент для різання і зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону і т. д. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від потужності інструменту та характеристик робочого кола. Дана модель оснащена електродвигуном з споживаної потужністю 900 Вт, що дозволяє видавати 10500 обертів за хвилину на холостому ходу.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в побутових умовах, в процесі монтажних і демонтажних робіт.
Особливості Metabo УШМ
- Марка представлена на 5 континентах світу
- Більше 700 патентів і зареєстрованих зразків
- Німецька якість
- Широкий модельний ряд
Переваги кутова шліфмашина Metabo W 9-125 Quick

- Споживана потужність електродвигуна становить 900 Вт
- Віддається потужність досягає 550 Вт
- Може працювати з колами діаметром до 125 мм
- Двигун Metabo Marathon надійно захищений від попадання пилу, що значно підвищує термін його експлуатації
- Кількість обертів на холостому ходу складає 10500 об/хв
- Швидка заміна кіл всього одним натисненням кнопки завдяки системі Metabo M-Quick
- Установка захисного кожуха не потребує використання додаткових інструментів
- Крутний момент болгарки досягає 2.5 Nm
- Додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) знижує рівень вібрації на оператора
- Вугільні щітки автоматично відключаються, забезпечуючи додатковий захист двигуна
- Рівень звукової потужності (LwA) під час роботи може досягати 104 дБ(А)
- Мережевий кабель має довжину 4 м, що дозволяє працювати навіть без використання мережних подовжувачів
- Вага інструменту без кабелю та кола становить 2.1 кг
Технічні характеристики УШМ Metabo W 9-125 Quick

| Діаметр шліфувальних кругів: | 125 мм |
| Номінальна споживана потужність: | 900 Вт |
| Віддається потужність: | 550 Вт |
| Тип живлення: | від мережі 220 В |
| Число обертів на холостому ходу: | 10500 об/хв |
| Різьба шпинделя: | М 14 |
| Вібрація під час шліфування поверхні: | 6 м/с2 |
| Максимальний крутний момент: | 2.5 Нм |
| Число обертів при номінальному навантаженні: | 7500 об/хв |
| Довжина кабелю живлення: | 4 м |
| Вага без кабелю: | 2.1 кг |
5 причин купити болгарку в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна недорого купити УШМ найбільш оптимальними характеристиками. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Metabo. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, яку краще вибрати болгарку, менеджери нададуть детальну консультацію і підберуть електроінструмент необхідної потужності. Вони також підкажуть, де можна знайти правдиві відгуки від реальних покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 2.1 кг |
| Виробник | Metabo |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 10500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 900 |
| Рівень шуму при роботі, дБ | 104 |
| Джерело живлення | Мережа |
| Вага шліфмашини, кг | 2,1 |
| Макс.діаметр диска, мм | 125 |
| Наявність плавного пуску | Немає |
| Кількість обертів, об/хв | 10500 |
- Ціна: 4 899 ₴

