
Болгарка Makita GA5030R мережева, 0.72 кВт, 125 мм (GA5030R)
4 629 ₴
3 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA5030R
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Болгарка Makita GA5030R - електричний мережевий інструмент для різання і зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону і т.д. можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від потужності інструменту і характеристик робочого кола. Представлена модель обладнана електродвигуном з споживаною потужністю 720 Вт, що дозволяє видавати 11000 оборотів за хвилину на холостому ходу.
Призначення:часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в побутових умовах, в процесі монтажних і демонтажних робіт.
Особливості КШМ Makita
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Зручна конструкція
- Контроль якості відповідно до міжнародних стандартів
- Надійний захист оператора в процесі роботи
Переваги кутової шліфмашини Makita GA5030R
- Номінальна споживана потужність становить 720 Вт
- Може працювати з колами діаметром до 125 мм
- Кількість обертів на холостому ходу становить 11000 об/хв
- Діаметр посадкового отвору становить 22,23 мм
- Захист від випадкового повторного запуску
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту
- Невеликий корпус редуктора забезпечує більш легке управління і високу маневреність інструменту
- Кнопка вимикача зручно перемикається навіть однією рукою
- Додаткова рукоятка зручно розташована під кутом 20°, що значно полегшує роботу з інструментом
- Електродвигун надійно захищений від перегріву
- Міцна і надійна конічна передача забезпечує більш тривалий термін служби інструменту
- Система подвійного захисту повністю захищає кулькові підшипники, зубчасту передачу і двигун від попадання бруду і пилу
- Рівень вібрації досягає 8,5 м/сек?
- Рівень шуму під час роботи досягає 96 дБ (а)
- Нарізка шліфувального шпинделя M 14
- Габарити болгарки складають 266 x 138 x 103 мм
- Вага інструменту становить 3.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 720 |
| Рівень шуму при роботі, дБ | 96 |
| Джерело живлення | Мережа |
| Вага шліфмашини, кг | 1,8 |
| Макс.діаметр диска, мм | 125 |
| Наявність плавного пуску | Немає |
| Кількість обертів, об/хв | 11000 |
| Кейс у комплекті | Ні |
- Ціна: 3 599 ₴



