-13%

Болгарка Makita 9565CVR мережева, 1.4 кВт, 125 мм
7 450 ₴
6 518 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9565CVR
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болгарка Makita 9565CVR — електричний мережевий інструмент для різання та зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Можливість роботи з конкретним матеріалом залежить від потужності інструменту та характеристик робочого диска. Модель оснащена електродвигуном потужністю 1400 Вт, що забезпечує 12000 обертів за хвилину на холостому ходу.
Конструктивні особливості:
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Зручна конструкція
- Контроль якості відповідно до міжнародних стандартів
- Надійний захист оператора під час роботи
- Запатентований привід з муфтою зчеплення (SJS)
- Корпус редуктора повертається з кроком 90° для зручної роботи
- Гумові ущільнювальні кільця захищають інструмент від протікання масла
- Надійне кріплення корпусу підшипника до корпусу редуктора
- Кнопка вимикача зручно перемикається однією рукою
- Система захисту запобігає випадковий запуск інструменту
- Бічна рукоятка забезпечує зручну роботу
- Низький рівень вібрації — до 8 м/с²
- Рівень шуму під час роботи — до 93 дБ (А)
- Нарізка шпинделя: М14
Переваги болгарки Makita 9565CVR:
- Номінальна споживана потужність: 1400 Вт
- Можливість роботи з дисками діаметром до 125 мм
- Кількість обертів на холостому ходу: 12000 об/хв
- Компактні габарити: 299 x 139 x 103 мм
- Невелика вага інструменту — 2,4 кг
- Ефективна робота з мінімальною вібрацією та шумом
Технічні характеристики:
- Діаметр шліфувальних кругів: 125 мм
- Номінальна споживана потужність: 1400 Вт
- Тип живлення: мережа 220 В
- Кількість обертів на холостому ходу: 12000 об/хв
- Різьба шпинделя: М14
- Вага без кабелю: 2,4 кг
- Виробник: Makita
- Модель: 9565CVR
Комплектація:
- Болгарка Makita 9565CVR
- Ключ
- Додаткова рукоятка
- Опорна шайба
- Захисний кожух
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1400 |
| Рівень шуму при роботі, дБ | 93 |
| Джерело живлення | Мережа |
| Вага шліфмашини, кг | 2,2 |
| Макс.діаметр диска, мм | 125 |
| Наявність плавного пуску | Є |
| Кількість обертів, об/хв | 2800-12000 |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 518 ₴

