
Пальник газозварювальний Донмет Г2 "MINI ДМ" 273
1 216 ₴
- Готово до відправки
- Код: 273.000.05
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Газозварювальний пальник Донмет 273.000.05 - пристрій для підведення пального газу і його згоряння під час газового зварювання. В якості пального газу використовується ацетилен (А). Пальник поставляється разом з газозварювальними наконечниками № 2 і 3. Додатково можна придбати наконечники №0, 1 і 4.
Призначення: використовується як частина зварювального апарата під час ручної газо-кисневого зварювання, пайки, нагрівання та інших видів газополум'яної обробки металів.
Переваги газозварювального пальника Донмет Г2 "MINI ДМ" 273
- Підвищує ефективність виконання робіт у важкодоступних місцях
- Мінімальне допустиме простір для нормальної роботи не менше 40 мм
- Поліпшений тепловідвід дозволяє працювати більш тривалий час не перегріваючись
- Рукоятка виготовлена з ударостійкого полістиролу
Характеристики газозварювального пальника Донмет Г2 "MINI ДМ" 273
| Тип пальника: | Г2 |
| Тип робочого газу: | ацетилен |
| Робоча товщина металу: | 1 - 4 мм |
| Прохід рукава: | 6/6 мм |
| Довжина пальника: | 390 мм |
| Вага: | 0.29 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: |
5 причин купити газосварочні пальник в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити газосварочні пальник Донмет Г2 "MINI ДМ" 273 для напівавтомата. Компанія Укрсервіс - офіційний дилер торгової марки Донмет. Вся продукція якісна і оригінальна, поставляється безпосередньо від виробника. Якщо Вас цікавить ціна ацетиленової пальники для газового зварювання, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, яку газосварочні пальник краще вибрати для напівавтомата. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про газовій горілці Донмет 273.000.05 .
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.29 кг |
| Виробник | Донмет |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пальник |
| Для пальників і різаків для газозварювання | |
| Горючий газ | Ацетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | ацетилен |
| Тип пальника | пальник Г2 |
- Ціна: 1 216 ₴
