
Диск алмазний Bosch Standard for Universal Turbo 230 мм
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608602397
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Економічне рішення для обробки будь-яких будматеріалів з чистими кромками реза
- Відрізна кромка, що наноситься безпосередньо спіканням
У Укрсервисе можна купити алмазний диск Bosch Standard for Universal Turbo 230 мм за найбільш привабливими цінами від виробників. Великий асортимент магазину передбачає виключно оригінальну продукцію з гарантією та сертифікатами якості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 2.5 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Бетон, Плитка, Цегла, Шифер, Пластик, Ламінат, Керамічна плитка, Пінобетон, Газобетон, Фанера, Керамограніт |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Товщина диска, мм | 2.5 |
| Тип різання | Сухий |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | Універсальний |
| Висота сегментів, мм | 10 |
| Тип диска | Суцільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
