
Набір свердл по бетону Bosch CYL-5 5,6,8*50/100, 3 шт (2608588164)
346 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608588164
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набор сверл Bosch 2608588164 с цилиндрическим хвостовиком предназначен для дрелей. С помощью данной оснастки осуществляют работу по бетону. Наконечник сверл имеет алмазное покрытие, а система Power Grip обеспечивает 100% передачу мощности. По результатам тестов Bosch скорость бурения этой оснасткой очень высокая. В набор входят сверла со следующими параметрами (диаметр х рабочая длина/общая длина): 5х50/100 мм; 6х50/100 мм; 8х50/100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| В наборі | 5 мм, 6 мм, 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення свердла | по бетону |
| Діаметр свердла, мм | 5 - 8 |
| Довжина свердла, мм | 100 |
| Тип свердла | спіральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴
