
Круг шліфувальний BOSCH X571 125 мм P-60 пелюстковий, метал
111 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608606923
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Пелюстковий шліфувальний круг BOSCH X571 Best for Metal 125 мм - якісний картридж для болгарок. Крихта, пов'язана штучною смолою зносостійкості у важких умовах і нанесена на надійну основу з Х-тканини, що гарантує тривалий і якісне використання.
Призначення: часто використовується для шліфування зварних швів і чорнової обробки металевих поверхонь.
Особливості шліфувальних кругів ТМ BOSCH
- Виготовлені у відповідності з міжнародними стандартами якості
- Постійний контроль виробництва на заводах
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Відповідають міжнародним стандартам безпеки
Переваги шліфувального круга BOSCH X571 Best for Metal 125 мм
- Діаметр кола становить 125 мм
- Діаметр посадочного отвору становить 22,23 мм
- Підходить для обробки сталі і чавуну
- Максимальна робоча швидкість інструменту не повинна перевищувати 12250 об/хв
- Використовується міцна і зносостійка крихта з високоякісного цирконієвого корунду розміром 60 мкм

Характеристики шліфувального круга BOSCH X571 Best for Metal 125 мм
| Тип робочого матеріалу: | сталь, чавун |
| Діаметр кола: | 125 мм |
| Діаметр посадочного отвору: | 22.23 мм |
| Розмір зерна: | 60 мкм |
| Максимальна робоча швидкість: | 80 м/с |
| Максимальна кількість обертів: | 12250 об/хв |
| Тип зерна: | Цирконієвий корунд |
5 причин купити шліфувальні круги в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД "Укрсервіс можна купити шліфувальні пелюсткові круги для болгарки на 125 мм. ТД" Укрсервіс - офіційний дилер ТМ BOSCH на території України. Якщо Вас цікавлять шлифкруги по металу, але Ви сумніваєтеся, які краще купити для своєї УШМ, менеджери інтернет-магазину відповідять на всі питання і підкажуть, де краще купити круг шліфувальний 125х6х22. В електронному каталозі Ви також можете дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обраному расходнике.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 60 |
| Обробка матеріалу | Чавун, Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр кола, мм | 125 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Тип кола | пелюстковий |
| Зернистість круга | 60 |
| Матеріал обробки | сталь, чавун |
- Ціна: 111 ₴
