
Диск алмазний Bosch Standard for Universal Turbo (125х22.2 мм) для УШМ
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608615037
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Алмазний диск Standard for Universal Turbo Bosch 2.608.602.394 рекомендований до використання як змінний елемент кутових шліфмашин для робіт пов'язаних з порізкою будматеріалів(бетон, цегляна кладка, цегла, граніт, чавунні труби і метал).
Параметри диска дозволяють виконати пропив швидко, чисто і точно.
Виготовлений у відповідності з самими жорсткими стандартами якості EN13236 і OSA.Висота сегмента - 10 мм.
В Укрсервіс можна купити алмазний диск Bosch Standard for Universal Turbo за найбільш привабливими цінами від виробників. Великий асортимент магазину передбачає виключно оригінальну продукцію з гарантією та сертифікатами якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 1.6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Бетон, Граніт, Кераміка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Товщина диска, мм | 1.6 |
| Тип різання | Сухий |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | Універсальний |
| Висота сегментів, мм | 10 |
| Тип диска | Суцільний |
- Ціна: 345 ₴
