
Круг зачисний BOSCH 230x6x22 A 30 T BF метал
157 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608600228
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Круг зачисний BOSCH Expert for Metal 230x6x22 A 30 T BF - якісний картридж для зачистки металу за допомогою болгарки. Абразивні зерна з корунду допомагають зручно обробляти нержавіючу сталь.
Призначення: часто використовується для видалення задирок, шліфування плоскій поверхні, фасок і країв, обробки кутових зварних швів, зачищення країв. Підходить для кутових шліфмашин малої потужності.
Особливості зачисних кіл ТМ BOSCH
- Виготовлені у відповідності з міжнародними стандартами якості
- Постійний контроль виробництва на заводах
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Відповідають міжнародним стандартам безпеки
Переваги зачисного кола BOSCH 230x6x22 A 30 T BF
- Зовнішній діаметр кола становить 230 мм
- Посадкове отвір діаметром 22,23 мм
- Скловолокниста сітка кола гарантує високу стабільність і захист під час роботи
- Максимальна робоча швидкість інструменту не повинна перевищувати 6650 об/хв
- Тарелчатая форма кола дозволяє досягати хороших результатів навіть у важкодоступних місцях
- Абразивний матеріал з корунду з зернами 30 мкм
- Ширина зачисного кола становить 6 мм

Характеристики зачисного кола BOSCH 230x6x22 A 30 T BF
| Тип робочого матеріалу: | метал |
| Діаметр кола: | 230 мм |
| Посадковий отвір: | 22,23 мм |
| Товщина кола: | 6 мм |
| Максимальна робоча швидкість: | 80 м/с |
| Максимальна кількість обертів: | 6650 об/хв |
| Тип абразивного матеріалу: | А (корунд) |
| Розмір зерна: | 30 мкм |
5 причин купити зачисні круги в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД "Укрсервіс можна недорого купити круг зачисний для болгарки діаметром 230 мм. ТД" Укрсервіс - ексклюзивний офіційний імпортер продукції ТМ BOSCH в Україні. Якщо Вас цікавить ціна на круг зачисний розміром 230х6х22 мм, менеджери інтернет-магазину відповідять на всі питання і підкажуть, який пелюстковий круг купити для болгаркиф. В електронному каталозі Ви також можете дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обраному расходнике.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Зачисний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 30 |
| Обробка матеріалу | Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр кола, мм | 230 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Тип кола | зачисний |
| Матеріал обробки | метал |
| Товщина круга, мм | 6 |
- Ціна: 157 ₴
