
Круг отрезной Bosch (125х22,2 мм) по металлу
41 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 2608600549
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Отрезной круг Bosch 125х1,0х22,23 мм - качественный расходник для прямых или угловых шлифмашин от известного немецкого производителя Бош. С его помощью болгарка превращается в хороший инструмент для резки металла.
Призначення: універсальне застосування в промисловому і ремісничому виробництві. Часто використовується для різання або зачистки матеріалів, виготовлених з нержавіючої сталі. Підходить для кутових шліфмашин всіх класів потужності.
Особливості відрізних кругів ТМ Bosch
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Зручні у використанні
- Офіційно представлені в понад 160 країнах світу
- Виробництво у відповідності з міжнародними стандартами якості
Переваги відрізного кола Bosch WA 60 T BF

- Виготовлений у відповідності з європейським стандартом якості EN 12413
- Діаметр кола становить 125 мм
- Товщина відрізного кола - 1 мм
- Діаметр посадочного отвору становить 22,23 мм
- Максимальна робоча інструменту не повинна перевищувати 80 м/с
- Можна використовувати з інструментом, выдающем не більше 12250 об/хв
Характеристики відрізного кола БОШ 125х1,0х22,23 мм
|
Тип робочого матеріалу: |
нержавіюча сталь |
|
Діаметр диска: |
125 мм |
|
Діаметр посадочного отвору: |
22,23 мм |
|
Товщина кола: |
1 мм |
|
Розмір зерна: |
60 мкм |
|
Максимальна робоча швидкість: |
80 м/с |
|
Максимальна кількість обертів: |
12250 об/хв |
|
Тип зерна: |
АЅ |
|
Клас твердості: |
T (дуже твердий) |
Рекомендації по техніці безпеки

5 причин купити круг відрізний Bosch в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити відрізний круг 125 х 1,0 мм для різання нержавіючої сталі. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Bosch в Україні. Весь товар поставляється з офіційними сертифікатами якості. Якщо Вас цікавлять ціни на відрізні кола для болгарки по металу, менеджери інтернет-магазину дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 1 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 60 |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Товщина диска, мм | 1 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь |
- Ціна: 41 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
